Sorum var Çildiricam artik,😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Çildiricam artik,😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,872 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çildiricam artik,😭
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Hadi yaa benim kızım da emzik tutmuyor diye sürekli süt içiyor daha bu sabaha karşı çok içti diye kustu 😥 benim kızım da 42 günlük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim öyleydi canım ilk kızımda herşeyi yerdim hiç gaz problemimiz olmadı. Bu kızımda da ağzıma yemek atmaya korkar oldum
Canım ya Allah yardımcımız olsun inşallah çok zor ya gazlı bebek

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
,,kizim gene kilo almamiş bir ay'da 400 gram almiş netsem neyapsam almiyor @Kayra'nın Annesi 💕 sen 4 ayda ek gıdaya başladim demiştin nasil yaptin bana yardımcı olurmusun canim,🙏🙏
Ben de ilk çocuğumun 4 ayında başlamıştım. İlk önce meyveleri ve buharda pişmiş sebzeleri püre yaparak başladım. Kabız olmaması için içerisine çok azda zeytinyağı koyuyordum. Alerjen olmayan şeyleri kullanarak başlayabilirsiniz. İlk önce iki yada 3 günde bir defa vererek, sonra günde bir kez vererek devam ettim. Bir çay tabağının ortasını geçmeyecek ölçüde başladım. Tabi benim çocuğum sütümle doymuyordu o yüzden başlamıştım. Eğer kilosu ortalamaya uygun ve sütünüz yeterliyse yada mama kullanıyorsanız riske atmayın bence. Tabi yinede siz bilirsiniz. Allah kolaylık versin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
🤭🤭 Çok tatlılar çok rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın evlatlarımızı hep ♥️🤲🏻
Hemde çok canım 😍 Ali sabah uyanmış sırf ben uyuyorum diye gidip oyuncaklarını getirmiş yanımda oturmuş oynuyor, sonra baktım acıktı sanırım bana sarılmaya başladı popusunu kafamın üstüne koydu öptü sevdi dövdü oynadı 😂😂 ne yaptı etti beni uyandırdı sonunda bide ıslak ıslak öpüyor Allah'ım öpmeyi de beceremiyor, diliyle yanağımi ıslatıyor mucuk diyor 😂😂 Amin inşallah canım 🤲 ❤️ rabbim onları hep korusun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar