Sorum var Çildiricam artik,😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Çildiricam artik,😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,870 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çildiricam artik,😭
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hemde çok canım 😍 Ali sabah uyanmış sırf ben uyuyorum diye gidip oyuncaklarını getirmiş yanımda oturmuş oynuyor, sonra baktım acıktı sanırım bana sarılmaya başladı popusunu kafamın üstüne koydu öptü sevdi dövdü oynadı 😂😂 ne yaptı etti beni uyandırdı sonunda bide ıslak ıslak öpüyor Allah'ım öpmeyi de beceremiyor, diliyle yanağımi ıslatıyor mucuk diyor 😂😂 Amin inşallah canım 🤲 ❤️ rabbim onları hep korusun 🤲
Hahahaha yerim onu ya senim oğlan yime öpüyor seviyor benim ki direk saç baş yolma derdinde 😂😂beni çığlık atarak yada saçımı yolarak uyandırıyor 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hahahaha yerim onu ya senim oğlan yime öpüyor seviyor benim ki direk saç baş yolma derdinde 😂😂beni çığlık atarak yada saçımı yolarak uyandırıyor 😂😂
Evet canım 💝Benimkiyle onu çözdük biz , saçımı kestirdim sorun çözüldü, vallahi her sabah bir avuç saçla beni uyandırırdı 🤦🏻‍♀️😂😂😂, şimdi de baktı saç yok popusunu kafama koyup oturuyor zıplıyor 😂😂 ya yerim onu kuzum 😉😍 😂 enne diyor mu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet canım 💝Benimkiyle onu çözdük biz , saçımı kestirdim sorun çözüldü, vallahi her sabah bir avuç saçla beni uyandırırdı 🤦🏻‍♀️😂😂😂, şimdi de baktı saç yok popusunu kafama koyup oturuyor zıplıyor 😂😂 ya yerim onu kuzum 😉😍 😂 enne diyor mu
Anne demiyor baba, dede, mama, diyor 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
😂😂Bu aynı benimki ya yerim onu masallah😘
😂😂😂Teşekkür ederim canım ❤️😘 Allah razı olsun 🤗😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anne demiyor baba, dede, mama, diyor 😂😂
Zaten önce baba demeseler konuşmayı bırakacaklar 🤦🏻‍♀️😂😂😂Benimki anne değil enne diyor, babasına da eskiden baba şimdi de dede diyor, birde kardeşimin ismi Muhammed ona Mami diyor odur başka da yok ,bide Bebek balık şarkısı söylüyor😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
😂😂😂Teşekkür ederim canım ❤️😘 Allah razı olsun 🤗😍

Zaten önce baba demeseler konuşmayı bırakacaklar 🤦🏻‍♀️😂😂😂Benimki anne değil enne diyor, babasına da eskiden baba şimdi de dede diyor, birde kardeşimin ismi Muhammed ona Mami diyor odur başka da yok ,bide Bebek balık şarkısı söylüyor😂😂😂
Oy maşallah kız ona 😍😍. Mami nerden öğrendi acaba 😂😂

Önemli olan onlar tabi dede önemli 😂😂biz dede den bı hayır görmedik valla o yüzden bizimki dede demiyo😅😅
En güzeli ben kendi babam için dede demesini seviyorum ama eşimin babası için aynı duyguyu paylaşmkyprum zaten dede dediğinden de haberi yok 😂😂 olmasına gerekte yok

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah kız ona 😍😍. Mami nerden öğrendi acaba 😂😂

En güzeli ben kendi babam için dede demesini seviyorum ama eşimin babası için aynı duyguyu paylaşmkyprum zaten dede dediğinden de haberi yok 😂😂 olmasına gerekte yok
Oda bizim dede gibi hayırsız demekki😏😏bizim dede aşırı ilgisiz malesef çocuklarim o duygudan mahrum kalıcak çünkü benim de babam yasamiyo erken yaşta kaybettim 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar