Çin takvimi ile ilgili düşünceleriniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde nilaycan tarafından oluşturulan Çin takvimi ile ilgili düşünceleriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çin takvimi ile ilgili düşünceleriniz
Konbuyu başlatan nilaycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nilaycan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nasılsınız? En yakın arkadaşım vasıtasıyla çin takvimiyle cinsiyet belirleme'den haberim oldu. Açıkcası ben pek inanmıyorum çünkü bilimsel değil ve %50 doğru çıkma şansı varmış. Normal hayatta da böyle değil mi? Ya kız ya erkek :) Bu yöntemle hesaplayıp doğru çıkan var mı, tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Hem maksat sohbet olsun :)
Çok şükür kuzum sen nasılsın
Çin takvimine hiç inanmıyorum inanamadigim halde kızımda da oğlum da da yapmıştım ikiside doğru çıkmıştı😁🤭

nilaycan

Guest
rank
Çok şükür kuzum sen nasılsın
Çin takvimine hiç inanmıyorum inanamadigim halde kızımda da oğlum da da yapmıştım ikiside doğru çıkmıştı😁🤭
Seninkiler de tutmuş resmen şansına 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yüzde 50 doğru çıkma şansı deyince zaten direkt beni kaybetti , maalesef benimle deyılsın Çin Takvimi 😅
Aynen öyle..denemeye bile değmez sadece o aylarda korunmasız ilişki yaşayan arkadaşlarım var hayret ediyorum hahah

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız? En yakın arkadaşım vasıtasıyla çin takvimiyle cinsiyet belirleme'den haberim oldu. Açıkcası ben pek inanmıyorum çünkü bilimsel değil ve %50 doğru çıkma şansı varmış. Normal hayatta da böyle değil mi? Ya kız ya erkek :) Bu yöntemle hesaplayıp doğru çıkan var mı, tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Hem maksat sohbet olsun :)
Her iki hamileliğimde yanlış çıktı 😂
Nub teorisi ve ramzi teorisi doğru çıktı ikinci gebeliğimde.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Seninkiler de tutmuş resmen şansına 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle..denemeye bile değmez sadece o aylarda korunmasız ilişki yaşayan arkadaşlarım var hayret ediyorum hahah
Ay yok artık 😅 valla bana çok saçma geliyor ben hep kızım olsun isterdim Allah nasip etti kızım oldu çok şükür ama oğlum olaydı da bağrıma basardım napayım yani çöpe atıp yenisini mi yapayım 😅 hangi spermin yumurtayı dölleyeceğiyle alakalı bir şey sonuçta rasgele bir şey 😅

nilaycan

Guest
rank
Ay yok artık 😅 valla bana çok saçma geliyor ben hep kızım olsun isterdim Allah nasip etti kızım oldu çok şükür ama oğlum olaydı da bağrıma basardım napayım yani çöpe atıp yenisini mi yapayım 😅 hangi spermin yumurtayı dölleyeceğiyle alakalı bir şey sonuçta rasgele bir şey 😅
Evet katılıyorum..önemli olan sağlıklı olması..😉😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar