Cinsiyet benziyor dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde YeCen tarafından oluşturulan Cinsiyet benziyor dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,890 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet benziyor dedi
Konbuyu başlatan YeCen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Assya

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bugün ikili testim vardı bebeğim 13 haftalık erkeğe benziyor dedi acaba sonradan değişir mi herkes cinsiyetini soruyor erken diye birşey söylemek istemiyorum ama bende erkekmis gibi hissediyordum zaten ikinci gebeliğim ilk bebeğim kız hamileliğim çok farklı belirtileri falan
Bende ikili testi yaptirdigimda %90 erkek dedi öylede oldu oğlum olack herşeyden önce sağlıklı olsunlar insallh

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bugün ikili testim vardı bebeğim 13 haftalık erkeğe benziyor dedi acaba sonradan değişir mi herkes cinsiyetini soruyor erken diye birşey söylemek istemiyorum ama bende erkekmis gibi hissediyordum zaten ikinci gebeliğim ilk bebeğim kız hamileliğim çok farklı belirtileri falan
Ne gibi belirtiler var canim bende 13 haftalığım yarın ikili testim var devlette ben aşırı halsizlik yorgunluk hissediyorum hep

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 13 haftalıkken gitim erkek bebeğe benziyor dediler sonra 18 haftalıken bana net erkek dediler hakkımızda hayırlısı olsun İnşallah sağlıklı olsun da

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yanılma payı oluyor o haftalarda genelde canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne gibi belirtilerin var kuzum

Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim ❤️

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Yanılma payı oluyor o haftalarda genelde canım

Ne gibi belirtilerin var kuzum
İlk gebeligimde hamile olduğumu hiç bilmezdim istahliydim midem bulanmazdi böyle halsizlik uyku gibi sorunlarım yoktu kız doğdu ama bu bebeğimde tam tersi ilk hamileligimde 27 kilo aldım şimdi bunda daha 3 aylık ama aşırı istahsizligim var mide bulantim çok oluyor ilk hamilelikte ekşi ve tatlı şeyleri aşırı yerdim bunda da sadece tuzlu yiyebiliyorum ve çok uykum geliyor çok halsizim zor geçiyor biraz

Ne gibi belirtiler var canim bende 13 haftalığım yarın ikili testim var devlette ben aşırı halsizlik yorgunluk hissediyorum hep
Aynı benimde öyle mide bulantısı halsizlik uyku ve iştahsızlık hepsi var bende ama ilk bebegimde böyle değildim hamileliğimin tam tersini yaşıyorum siz girdinizmi ikili teste cinsiyetini öğrendiniz mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk gebeligimde hamile olduğumu hiç bilmezdim istahliydim midem bulanmazdi böyle halsizlik uyku gibi sorunlarım yoktu kız doğdu ama bu bebeğimde tam tersi ilk hamileligimde 27 kilo aldım şimdi bunda daha 3 aylık ama aşırı istahsizligim var mide bulantim çok oluyor ilk hamilelikte ekşi ve tatlı şeyleri aşırı yerdim bunda da sadece tuzlu yiyebiliyorum ve çok uykum geliyor çok halsizim zor geçiyor biraz

Aynı benimde öyle mide bulantısı halsizlik uyku ve iştahsızlık hepsi var bende ama ilk bebegimde böyle değildim hamileliğimin tam tersini yaşıyorum siz girdinizmi ikili teste cinsiyetini öğrendiniz mi
Benim de kızım da hamileyken ilk gebeliğimde çok aşırı bulantın bulantım oluyordu ve çok kusuyordum ama şimdi 2. Gebeliğim hiçbir belirtim yok sadece sırtım ağrıyor arada ve halsiz oluyorum cinsiyeti daha bilmiyorum kuzum

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Benim de kızım da hamileyken ilk gebeliğimde çok aşırı bulantın bulantım oluyordu ve çok kusuyordum ama şimdi 2. Gebeliğim hiçbir belirtim yok sadece sırtım ağrıyor arada ve halsiz oluyorum cinsiyeti daha bilmiyorum kuzum
Sizinki de erkek sanırım rabbim gönlünüze göre versin sağlıkla kucaginiza alın inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar