Cinsiyet benziyor dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde YeCen tarafından oluşturulan Cinsiyet benziyor dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,936 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet benziyor dedi
Konbuyu başlatan YeCen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Benim de kızım da hamileyken ilk gebeliğimde çok aşırı bulantın bulantım oluyordu ve çok kusuyordum ama şimdi 2. Gebeliğim hiçbir belirtim yok sadece sırtım ağrıyor arada ve halsiz oluyorum cinsiyeti daha bilmiyorum kuzum
Canım bni yanlış anlma sen hamilemisin bı önceki postta sekiz aylık kızım demissinde o yüzden sordum

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bugün ikili testim vardı bebeğim 13 haftalık erkeğe benziyor dedi acaba sonradan değişir mi herkes cinsiyetini soruyor erken diye birşey söylemek istemiyorum ama bende erkekmis gibi hissediyordum zaten ikinci gebeliğim ilk bebeğim kız hamileliğim çok farklı belirtileri falan
Bana da 14 .haftamda %90 kız demişti değişmedi. Şuana kadar şok geçirmek istemiyorum bu saaten sonra 😂 sağlıkla gelsin inşallah ama. Erken dönem olduğu için yanılma payı yüksek oluyor. En rahat 18/19 haftaya kesinleşiyor bence hemen ogrensende kimseye söyleme çok göz değiyor 😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar