Cinsiyet memnuniyetsizliği/ trans bireylerin artışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Cinsiyet memnuniyetsizliği\/ trans bireylerin artışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,682 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet memnuniyetsizliği\/ trans bireylerin artışı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Kız evlat daha hayırlı ama gel görki bizim insanlarımız cahil biz 7 kız bir erkek kardeşiz annem diyor ki keşke o da kız olsaydı bizim kızlar olarak annemizin babamızın ne derdi varsa gerek maddi ve manevi anında yetişiriz o bir oğlanın ruhu bile duymaz ama annemin 7 kız 1 erkek diye baba tarafım sürekli başına kalktı hep kancık doğurdun diye ben evledim ilk kızım oldu direk bana sende annen gibi hep kız getiricen dediler Allah bana bir oğlan çocuğu verdi ağızları bağlanır dedim benim 2 kız 1 oglum oldu eltim in 2 oğlan 1 kızı oldu sonra sağda solda dediki benim oglum 2 tane eltim ki 1 tane beni çekemiyor bu sözleri duydum ağlamaktan gözlerim şişti şimdi gebeyim bu cumartesi doğum yapcam allah saglıklı sag salim evladımı kucağıma almayı nasip etsin inşallah şimdi 2 kizim 2 de oğlum olacak allah kısmet ederse Allah kimsenin dilini üstümüze uzun etmesin cahil insan çok
Hiç takılmayın böyle insanlara annemin 3 kızı var diye halam bize gelir ağıt yakardı ocağı kör kardeşimin diye ağlardı.Yani çocuğu yok sanki biz neysek sonra erkek kardeşim oldu ne değişti hiç birşey kimse gelip madalya takmadı anneme 😄 Halamin 3 kızının hiç çocuğu olmadı inşallah verir allah onun günahıni kızları çekmesin ama bir yerden çıkıyor yani cahillikten başka birşey değil.Elbette herkes 1 kiz 1 oğlan ister değişik olsun ddiye.olmaz ise de canımız sağ olsun .

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün erkek bebek ile ilgili paylaşım yapan bir kaç kişi görünce yazmak istedim bildiğim bir olayda var 😑 Allah kimsenin başına vermesin ne isterseniz hayırlısını isteyin bu olaylarıda göz ardı etmeyin
Hayatım belki de ayrım yapar gibi düşünmemek gerek belki de onun kız çocuğu var ve baskı yapıyorlar eşi eşinin ailesi oda belki oğlan çocuk olabilir mi diye yazdı ben hamile olduğumu öğrendim Türkiye ye döndüm bebeğin cinsiyeti öğrendim kız önce biraz duygusallastim çünkü erkekler hep kızları incitip kırıyor diye sonra onu ayaklarının üzerinde duran güçlü bı kız olarak yetiştireceğim dedim eşim aradı öğrendin mi dedi kız dedim sevinerek çünkü bi oğlum vardı kizlar eşim doğulu olduğu için ayı sesi kesildi sanki kusurluymusum gibi davrandı ona anlatana kadar başıma ağrılar girdi bilimsel olarak baktım anlamıyor dedim erkek dersin ileride kız olur cinsiyet değiştirir şok olursun dedim sesini kesti belki o arkadaşımızın da eşi eşinin ailesi baskı yapıyor kimin ne yaşadığını bilemeyiz dört duvar arasinda

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün erkek bebek ile ilgili paylaşım yapan bir kaç kişi görünce yazmak istedim bildiğim bir olayda var 😑 Allah kimsenin başına vermesin ne isterseniz hayırlısını isteyin bu olaylarıda göz ardı etmeyin
Tatlım bu konu normal bişey bir oğlun varsa bi tane de kızın olmasını istemezmisin ben şahsen isterim tabiki rabbim hayırlı olanı versin daim duam bu çocuğu olmayanlara her zaman aklımda hepte dua ederim onlar ama bu konuyu bu kadar abartmalık değil benim görüşüm bu yönde hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah🤲

Hiç takılmayın böyle insanlara annemin 3 kızı var diye halam bize gelir ağıt yakardı ocağı kör kardeşimin diye ağlardı.Yani çocuğu yok sanki biz neysek sonra erkek kardeşim oldu ne değişti hiç birşey kimse gelip madalya takmadı anneme 😄 Halamin 3 kızının hiç çocuğu olmadı inşallah verir allah onun günahıni kızları çekmesin ama bir yerden çıkıyor yani cahillikten başka birşey değil.Elbette herkes 1 kiz 1 oğlan ister değişik olsun ddiye.olmaz ise de canımız sağ olsun .
Bende aynısını diyorum sanki kız olunca napcaklar beşibiyerdemi yoo laf olsn sadece

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım belki de ayrım yapar gibi düşünmemek gerek belki de onun kız çocuğu var ve baskı yapıyorlar eşi eşinin ailesi oda belki oğlan çocuk olabilir mi diye yazdı ben hamile olduğumu öğrendim Türkiye ye döndüm bebeğin cinsiyeti öğrendim kız önce biraz duygusallastim çünkü erkekler hep kızları incitip kırıyor diye sonra onu ayaklarının üzerinde duran güçlü bı kız olarak yetiştireceğim dedim eşim aradı öğrendin mi dedi kız dedim sevinerek çünkü bi oğlum vardı kizlar eşim doğulu olduğu için ayı sesi kesildi sanki kusurluymusum gibi davrandı ona anlatana kadar başıma ağrılar girdi bilimsel olarak baktım anlamıyor dedim erkek dersin ileride kız olur cinsiyet değiştirir şok olursun dedim sesini kesti belki o arkadaşımızın da eşi eşinin ailesi baskı yapıyor kimin ne yaşadığını bilemeyiz dört duvar arasinda
Aynen katılıyorum canım kimse kimsenin ne çektiğini ne yaşadığını bilmiuor malesef

Aynen katılıyorum canım kimse kimsenin ne çektiğini ne yaşadığını bilmiuor malesef
Ya tabiki öyle kimse bilemez de benimde 2 oğlum vardı 3.ye hamile kaldm bende kalmadan şey mi deseydim kız olması için ne yaptnz öyle brsey varmı yani bu Allaha karşı gelmk olmaz mı Rabbim ne derse o şimdi ben 3 oğlum olcak diye ne yerinirim ne üzülürüm evlat evlattır bana kalsa kşke de bissürü kızım olsaydı ama öyle olmuyor hayırlısı neyse o olmalı millet ne der diye diye delirdik zaten.

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende doguluyum tabi bazı cahil insalar var ama her doğulu yada kürt öyle değil az öncede söyledim benim iki kızım var ve hamileyim eşim hayırlı olsun diyor kız yada erkek demiyor doğulu diye lütfen doğunun adını öyle kirletmeyin batılı olsa ne olacaktı yani anlamiyorum bu doğulu diye değil tamamen zihniyetle ilgili

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende doguluyum tabi bazı cahil insalar var ama her doğulu yada kürt öyle değil az öncede söyledim benim iki kızım var ve hamileyim eşim hayırlı olsun diyor kız yada erkek demiyor doğulu diye lütfen doğunun adını öyle kirletmeyin batılı olsa ne olacaktı yani anlamiyorum bu doğulu diye değil tamamen zihniyetle ilgili
Doğulu diye adını kirletmeyin diyorsun seninki istisna canım herkes senin eşin gibi değil emin ol üzerine alınmana gerek yok gereksiz alınganlık yapıyorsun rahatsız olduysan okumaz geçersin yorumumu

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Doğulu diye adını kirletmeyin diyorsun seninki istisna canım herkes senin eşin gibi değil emin ol üzerine alınmana gerek yok gereksiz alınganlık yapıyorsun rahatsız olduysan okumaz geçersin yorumumu
Her insan aynı dehil zaten yani Esin batılı olsyadi yine batılı yazarmiydin acaba üzerime alinmiyorum zaten doğudaki bütün insalar öyleymiş gibi söylemişsin onun için yorum yazdım Doğu'da iyi insanda var kutu insanda her insan aynı değil her doğulu ayni değil

Tüm sayfalar yüklendi.