Cinsiyet memnuniyetsizliği/ trans bireylerin artışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Cinsiyet memnuniyetsizliği\/ trans bireylerin artışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,682 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet memnuniyetsizliği\/ trans bireylerin artışı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kız evlat daha hayırlı ama gel görki bizim insanlarımız cahil biz 7 kız bir erkek kardeşiz annem diyor ki keşke o da kız olsaydı bizim kızlar olarak annemizin babamızın ne derdi varsa gerek maddi ve manevi anında yetişiriz o bir oğlanın ruhu bile duymaz ama annemin 7 kız 1 erkek diye baba tarafım sürekli başına kalktı hep kancık doğurdun diye ben evledim ilk kızım oldu direk bana sende annen gibi hep kız getiricen dediler Allah bana bir oğlan çocuğu verdi ağızları bağlanır dedim benim 2 kız 1 oglum oldu eltim in 2 oğlan 1 kızı oldu sonra sağda solda dediki benim oglum 2 tane eltim ki 1 tane beni çekemiyor bu sözleri duydum ağlamaktan gözlerim şişti şimdi gebeyim bu cumartesi doğum yapcam allah saglıklı sag salim evladımı kucağıma almayı nasip etsin inşallah şimdi 2 kizim 2 de oğlum olacak allah kısmet ederse Allah kimsenin dilini üstümüze uzun etmesin cahil insan çok
Hiç canını sıkma bak ben öğretmenim hatta masterimi tamamladım kimseyi küçük görmedim eltim ilkokul mezunu diye biliyorum 2 oğlu var biri evlendi diğeri nişanlı evlenecek elt benden 8 yaş büyük ve erken yaşta evlenmiş çocukları da büyük benim ilk oglum oldu herkes kızım olsun diyodu oğlum olunca sustular ikinciye hamile kaldım eltimle karşılaştım karşıma gevip gece gündüz dua ediyorum inşallah kızın olur dedi sanki beddua gibi söylem tarzı kendinin olmamış ama illa benim olması gerekirmiş şaşırmıştım şimdi kızım oldu çok şükür bin şükür hep istemiştim zaten ama eltimle ne zaman bir araya gelsek ben dua ettim senin kızın oldu diyor benim olmadı hep oğlan ama senin oldu falan şeklinde konuşuyor ha ben gülüp geçiyorum demekki bazı insanlar oğlanları dizince kendilerini güçlü hissediyorlar zaten sorun erkeklerde değil sorun kadınlarda kadınlar erkek çocuklarına hayran ve onları üstün tutma çabası çoğunun yanlış yetişmesine ve birçok dengesiz birey yetişmesine yol açıyor insta da keşfette görüyorum mesela oğlu var balon patlatiyorlar bidaha oğlan çıkıyor cildiriyorlar önce değişime bu tür zihniyetli kadınlardan arındırılarak başlanırsa dünya daha güzel olur ❣️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evet cok ınsanlar ole mesela benım eltım ılk hamılelıgınde kızı olucagını ogrendı cok aglady kızı dogdıgında dowuna sendromlı olarak dogdu onı hastahanada bıraktı. Sonra oglu dogdu 15 aylık su an tekrar hamıla kaldy oglu dogdu 2 aylık olucak nerdeyse ama buyuk oglu yorumıyor. Sımdı de kızım olsun dıe allaha dua edyor. Ben 3 kız kardesıs 2 tane erkek kardeş babam bızı com sever hıc ayrım yapmaz su an hepımız evlı ıkı tane gelnımız var kızı gıbı severler annem babam gelınlerıne ne alsa bız kızlarynada alır Cok sanslı bırı olarak dogulmusum. Benım kızım dogdugunda kocam seher dasyndaydı kızın dogmus dıe arady erkek ıstemıstım dıe ama su an cok pısmam oo an dedıklerıne cok sevyor kızını ıyıkıde dogmus kızım dıyor Allahıma sukurler olsun saglıklı evlatlarım var😍😍😍
Elbette hepsinin yeri ayrı nasıl doğsada severiz Peki eltinin kızına ne oldu down sendromlu nasıl hastanede bıraktı öldümü bebek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç canını sıkma bak ben öğretmenim hatta masterimi tamamladım kimseyi küçük görmedim eltim ilkokul mezunu diye biliyorum 2 oğlu var biri evlendi diğeri nişanlı evlenecek elt benden 8 yaş büyük ve erken yaşta evlenmiş çocukları da büyük benim ilk oglum oldu herkes kızım olsun diyodu oğlum olunca sustular ikinciye hamile kaldım eltimle karşılaştım karşıma gevip gece gündüz dua ediyorum inşallah kızın olur dedi sanki beddua gibi söylem tarzı kendinin olmamış ama illa benim olması gerekirmiş şaşırmıştım şimdi kızım oldu çok şükür bin şükür hep istemiştim zaten ama eltimle ne zaman bir araya gelsek ben dua ettim senin kızın oldu diyor benim olmadı hep oğlan ama senin oldu falan şeklinde konuşuyor ha ben gülüp geçiyorum demekki bazı insanlar oğlanları dizince kendilerini güçlü hissediyorlar zaten sorun erkeklerde değil sorun kadınlarda kadınlar erkek çocuklarına hayran ve onları üstün tutma çabası çoğunun yanlış yetişmesine ve birçok dengesiz birey yetişmesine yol açıyor insta da keşfette görüyorum mesela oğlu var balon patlatiyorlar bidaha oğlan çıkıyor cildiriyorlar önce değişime bu tür zihniyetli kadınlardan arındırılarak başlanırsa dünya daha güzel olur ❣️
Aynen çok tuhaflar ya mesela bizde ablamla aramızda 2bvk yaş var benden 10 yıl sonra erkek kardeşim oldu millet bi erkek yakışırdı zaten iyi oldu diyo diyen sevinen kadının bir oğlunun hiç çocuğu olmadı mesela sanki biz neysek

Aynen çok tuhaflar ya mesela bizde ablamla aramızda 2bvk yaş var benden 10 yıl sonra erkek kardeşim oldu millet bi erkek yakışırdı zaten iyi oldu diyo diyen sevinen kadının bir oğlunun hiç çocuğu olmadı mesela sanki biz neysek

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Elbette hepsinin yeri ayrı nasıl doğsada severiz Peki eltinin kızına ne oldu down sendromlu nasıl hastanede bıraktı öldümü bebek

Hayır olmedı devlete verdı gormeye gıtdı sonrada gıtmedı. Sonra sorasam öldu dedı. Kayınım neymıs ınsan ıcıne cıkmayı utanyormus kayınım dıyor elınden tutupda bu benım kızım dıemem. Cok sınır oldum eltım cok aglamıstı. Aglasada bıraktı. Hıc aklımdan cıkmıyor kucagıma aldım baya sevmıstım. Kayyn annem dıyor benım gıbı 3 erkek dogurun kız deılde.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hayır olmedı devlete verdı gormeye gıtdı sonrada gıtmedı. Sonra sorasam öldu dedı. Kayınım neymıs ınsan ıcıne cıkmayı utanyormus kayınım dıyor elınden tutupda bu benım kızım dıemem. Cok sınır oldum eltım cok aglamıstı. Aglasada bıraktı. Hıc aklımdan cıkmıyor kucagıma aldım baya sevmıstım. Kayyn annem dıyor benım gıbı 3 erkek dogurun kız deılde.
Böylr bişey varmıymış ilk defa duydum şok oldum ya Allah göstermesin ama eşim böyle bişey dese evladımı seçerim çok içim acıdı biz aldırmaya kıyamıyoruz hasta çıksa bile kadın doğurup bırakabiliyo yok ya 🤦🥺

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Böylr bişey varmıymış ilk defa duydum şok oldum ya Allah göstermesin ama eşim böyle bişey dese evladımı seçerim çok içim acıdı biz aldırmaya kıyamıyoruz hasta çıksa bile kadın doğurup bırakabiliyo yok ya 🤦🥺
Evet bende cocugımı secerım kocama dedım cocugım hastalıklı dogsa sende bırak desen ben senı bırakırım cocugımı bırakmarın dedım ben asla cocugımı bırakmam dedı. Eltımın annesı goturmek ıstedı bosanmak ıstemedı neymıs kocasyny cok sevyormus kocasy dovyor bıde kac kere aldatdy hep kavga edyorlar hıc bırakmıyor hamıla zamanynda da dovdu cok cok kere ben elınden aldym

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende cocugımı secerım kocama dedım cocugım hastalıklı dogsa sende bırak desen ben senı bırakırım cocugımı bırakmarın dedım ben asla cocugımı bırakmam dedı. Eltımın annesı goturmek ıstedı bosanmak ıstemedı neymıs kocasyny cok sevyormus kocasy dovyor bıde kac kere aldatdy hep kavga edyorlar hıc bırakmıyor hamıla zamanynda da dovdu cok cok kere ben elınden aldym
Yazık ya eltinde hastalıklı demekki bunca şeye rağmen aileside sahip çıkmış ne sevmesi onların hatalarını çocuklar çekiyor böyle insankar ilişkiler olmasa dünyada 😑 vicdanda yok iyiki senin eşin iyiymiş

Tüm sayfalar yüklendi.