Cinsiyet memnuniyetsizliği/ trans bireylerin artışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Cinsiyet memnuniyetsizliği\/ trans bireylerin artışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,752 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet memnuniyetsizliği\/ trans bireylerin artışı
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende doguluyum tabi bazı cahil insalar var ama her doğulu yada kürt öyle değil az öncede söyledim benim iki kızım var ve hamileyim eşim hayırlı olsun diyor kız yada erkek demiyor doğulu diye lütfen doğunun adını öyle kirletmeyin batılı olsa ne olacaktı yani anlamiyorum bu doğulu diye değil tamamen zihniyetle ilgili
Kuzum bende Doğuluyum eşimde öyle değil ama bu doğulularda var yani tanıdıklarımdan biliyorum ama işte karakter meselesi malesef

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende doguluyum tabi bazı cahil insalar var ama her doğulu yada kürt öyle değil az öncede söyledim benim iki kızım var ve hamileyim eşim hayırlı olsun diyor kız yada erkek demiyor doğulu diye lütfen doğunun adını öyle kirletmeyin batılı olsa ne olacaktı yani anlamiyorum bu doğulu diye değil tamamen zihniyetle ilgili
Bizde doğuluyuz ama dedem ve babam beni erkeklerden daha çok severmiş erkek torunlardan

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Biz batılılarda kız hastasıyız ya vallahi😀
Biz de kız çocuklarını çok seviyoruz erkek çocuğun ne fazlası var anlayamadim vallahi ben Trabzon'da oturuyorum geçenlerde trabzonlu biri eşime senin kız çocuğun var erkek çocuk yap demiş yani doğu yada batıyla ilgili bir şey değil tamamen zihniyetle ilgili

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün erkek bebek ile ilgili paylaşım yapan bir kaç kişi görünce yazmak istedim bildiğim bir olayda var 😑 Allah kimsenin başına vermesin ne isterseniz hayırlısını isteyin bu olaylarıda göz ardı etmeyin
Aynen öyle kuşum haklı bi noktaya deqinmssn oqlun olmuş kizin olms hayrsz imansız olduktan sonra neye yarar.

Biz de kız çocuklarını çok seviyoruz erkek çocuğun ne fazlası var anlayamadim vallahi ben Trabzon'da oturuyorum geçenlerde trabzonlu biri eşime senin kız çocuğun var erkek çocuk yap demiş yani doğu yada batıyla ilgili bir şey değil tamamen zihniyetle ilgili
Aynen öyle millet delirmiş vallahi😀

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım belki de ayrım yapar gibi düşünmemek gerek belki de onun kız çocuğu var ve baskı yapıyorlar eşi eşinin ailesi oda belki oğlan çocuk olabilir mi diye yazdı ben hamile olduğumu öğrendim Türkiye ye döndüm bebeğin cinsiyeti öğrendim kız önce biraz duygusallastim çünkü erkekler hep kızları incitip kırıyor diye sonra onu ayaklarının üzerinde duran güçlü bı kız olarak yetiştireceğim dedim eşim aradı öğrendin mi dedi kız dedim sevinerek çünkü bi oğlum vardı kizlar eşim doğulu olduğu için ayı sesi kesildi sanki kusurluymusum gibi davrandı ona anlatana kadar başıma ağrılar girdi bilimsel olarak baktım anlamıyor dedim erkek dersin ileride kız olur cinsiyet değiştirir şok olursun dedim sesini kesti belki o arkadaşımızın da eşi eşinin ailesi baskı yapıyor kimin ne yaşadığını bilemeyiz dört duvar arasinda
Bende zaten bu ayrımı yapan anne yada babaları kastettim o bir kaç paylaşımdan aklıma geldi zaten bir oğlun varmış neden eşin öylr tepki veriyot anlamadım ya kız çocukları sevilmezmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eskiden öyleymiş erkek aileye destek olurmuş mecburen şimdi babaannrmin bile 4 oğlu var gelinlerine iyi davranmadı küçük gelinlerde fena kızı daha çok ilgileniyor çok örneği var kızlar eskisi gibi uzağa gitmiyor artık görüşme imkanı var annelerini yanlız bırakmıyorlar. Bende hep sağlıklı olsun diye dua ettim ilk bebeğim inşallah erkek olacak hayırlısı

Tatlım bu konu normal bişey bir oğlun varsa bi tane de kızın olmasını istemezmisin ben şahsen isterim tabiki rabbim hayırlı olanı versin daim duam bu çocuğu olmayanlara her zaman aklımda hepte dua ederim onlar ama bu konuyu bu kadar abartmalık değil benim görüşüm bu yönde hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah🤲
Tabiki gönlünden geçer ama tevekkül etmesinide bilirsin dua edersin hırs yapmazsın yapamazsın zaten

Son düzenleme:

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün erkek bebek ile ilgili paylaşım yapan bir kaç kişi görünce yazmak istedim bildiğim bir olayda var 😑 Allah kimsenin başına vermesin ne isterseniz hayırlısını isteyin bu olaylarıda göz ardı etmeyin
Bende çok rahatsız oldum

Aynen de öyle ya o direkt erkek olsn diye ne yaptınız demiş formülü var heralde😂
Kadın bide bize yazıyor tövbe yarabbim Allahım akıl versin

Aynen de öyle ya o direkt erkek olsn diye ne yaptınız demiş formülü var heralde😂
Kadın bide bize yazıyor tövbe yarabbim Allahım akıl versin

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Evet cok ınsanlar ole mesela benım eltım ılk hamılelıgınde kızı olucagını ogrendı cok aglady kızı dogdıgında dowuna sendromlı olarak dogdu onı hastahanada bıraktı. Sonra oglu dogdu 15 aylık su an tekrar hamıla kaldy oglu dogdu 2 aylık olucak nerdeyse ama buyuk oglu yorumıyor. Sımdı de kızım olsun dıe allaha dua edyor. Ben 3 kız kardesıs 2 tane erkek kardeş babam bızı com sever hıc ayrım yapmaz su an hepımız evlı ıkı tane gelnımız var kızı gıbı severler annem babam gelınlerıne ne alsa bız kızlarynada alır Cok sanslı bırı olarak dogulmusum. Benım kızım dogdugunda kocam seher dasyndaydı kızın dogmus dıe arady erkek ıstemıstım dıe ama su an cok pısmam oo an dedıklerıne cok sevyor kızını ıyıkıde dogmus kızım dıyor Allahıma sukurler olsun saglıklı evlatlarım var😍😍😍

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Aynen wallahi ben o arkadaşın paylaşımını qördüm sinir oldum.. biz iki kız kardeşiz annem bebek çok sewer bekarken hep dermiş ben en az 6 çocuk yapacam cinsiyet ayırmadan.. olmadı 5 tane bebeqi karnında öldü.. 2 kız kaldık ama babam bir qün demedi nie erkek doqurmuyorsun die.. herkes dedi boşa ewlen erkek oqlun yok cahil cahil konuştular ama babam hep canı weren allahtır ben çocuk seçemem saqlıklı olsunlar yeterli dedi.. aile ve çevre qerçekten önemli.. o yüzden bizde hiç erkeğe çok deqer wererek büyümedik.. Hep kız istedim ilk qebeliqimde de ama isyan ederek deil allahım saqlıklı sıhhetli olsun ama qönlümden qeçen kız olması die dua ettim.. ama önceliğim saqlıklı akıllı olsun.. çok şükür saqlıklı ama erkek oldu çok şükür bunada asla isyan etmem ki iki cinsiyetten çocuqum da olsun isterim ikisini de tatmak isterim.. ama bazıları erkek die deliriyor
Canım acaba kadınmı istiyor yoksa kocasımı kadının başının etini yiyor bizlerin başında böyle erkekler yok ama kim bilir o kadının başında nasıl bir lanet var bilemeyizki Acıdım Ben galiba böyle düşününce kadına tabi böyle bir durum varsa.

Evet cok ınsanlar ole mesela benım eltım ılk hamılelıgınde kızı olucagını ogrendı cok aglady kızı dogdıgında dowuna sendromlı olarak dogdu onı hastahanada bıraktı. Sonra oglu dogdu 15 aylık su an tekrar hamıla kaldy oglu dogdu 2 aylık olucak nerdeyse ama buyuk oglu yorumıyor. Sımdı de kızım olsun dıe allaha dua edyor. Ben 3 kız kardesıs 2 tane erkek kardeş babam bızı com sever hıc ayrım yapmaz su an hepımız evlı ıkı tane gelnımız var kızı gıbı severler annem babam gelınlerıne ne alsa bız kızlarynada alır Cok sanslı bırı olarak dogulmusum. Benım kızım dogdugunda kocam seher dasyndaydı kızın dogmus dıe arady erkek ıstemıstım dıe ama su an cok pısmam oo an dedıklerıne cok sevyor kızını ıyıkıde dogmus kızım dıyor Allahıma sukurler olsun saglıklı evlatlarım var😍😍😍
Biz 4 kız iki erkek eşim ise 5 kız 1 erkek kaldım görümcelerin içinde🙈🙉🙊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar