Cinsiyet yanılması hakkında bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceren tarafından oluşturulan Cinsiyet yanılması hakkında bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,556 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet yanılması hakkında bilgi
Konbuyu başlatan Ceren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bana bu hafta yüzde 70 80 erkek dedi çıkıntı var dedi ama hala içimden kız gibi geliyor doktorda emin olamadi benimde kafam karıştı sizde hangisi doğru olabilir annenin istediği dogrumudur
Benim icime başından beri kız doquyordu ikinci qebeliqim çok cokta farklı qeciyordu 14 haftalikken qittim erken dendi, 18+3 ken qittim icime doqanin olduqunu öqrendim Allahm kısmet ederse kızım olackms ilkm erkek 🥰🤲 yanı icime doqan cıktı benim hayırlıca çok şükür 🥰🤗🤭🌸🌸

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar herkese merhaba ben 10+4 haftalık hamileyim dün doktora gittim doktor cinsiyet tahmininde bulundu kız bebek dedi bana hafta olarak çok erken geldi bu haftada cinsiyetini öğrenip doğru çıkan oldu mu hiç yada doktorum yanıldı diyen var mı fikirlerinize ihtiyacım var herkese teşekkür ediyorum ♥️
Neymiş canım cinsiyeti doğru çıktı mı drun tahmini ☺️

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah gönlünden geçen olur canım 🙏 benimde iki oğlum var bunda kız olur diye çok heves etmiştim ama nasip değilmiş sağlıkla gelsinler de kız erkek fark etmez diyorum artık ☺️
Orası kesinlikle öyle canım sağlıklı olsunlar kaderleri güzel olsun nasipte ne varsa onu yaşıcaz senin yaşın müsaittir yine de denersin inşallah birde kızın olur🤲🥰

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bana bu hafta yüzde 70 80 erkek dedi çıkıntı var dedi ama hala içimden kız gibi geliyor doktorda emin olamadi benimde kafam karıştı sizde hangisi doğru olabilir annenin istediği dogrumudur
Valla canım bende en başından beri erkek olduğunu düşünüyordum hatta rüyamda bile kaç kez gormustum doktorda ilk erkek dedi sonra kız dedi şuan yüzde yüz kız diyorlar ama ben hala daha erkek hissediyorum. Artık ultrason cihazları çok iyi durumda o yüzden yanılma payı olacağını pek sanmıyorum. İnsanın içine doğan olmuyor bazen 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar