cinsiyette doktor yanılması olan varmı acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan cinsiyette doktor yanılması olan varmı acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,806 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı cinsiyette doktor yanılması olan varmı acil
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar 12. haftadayım ikili tarama testimiz vardı gittik doktor kıza benziyor dedi ama ortası boş dedi kesin kızda değil dedi böyle olup da bi sonraki ultrasonda erkek çıkan oldumu

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
😂
Görümceme kız dedi o haftalarda oda gitti hemen kıyafet eşya bir sürü şey aldı 1 ay sonra gitti cinsiyeti erkek demiş şok oldular. Tekrar baştan aldılar herşeyi kız diye herkese söylemişlerdi. O yüzden acele etmeyin.
20 haftalıkken söylemişti doktorum kız diye

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
😂
Görümceme kız dedi o haftalarda oda gitti hemen kıyafet eşya bir sürü şey aldı 1 ay sonra gitti cinsiyeti erkek demiş şok oldular. Tekrar baştan aldılar herşeyi kız diye herkese söylemişlerdi. O yüzden acele etmeyin.
özelde mi oldu bu olay ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O haftalarda bazen doktrlar yanilabilio kzum ya ozele git bnce ozelde tam soluolar
özele gittim canım kesin konuşamadı varsaydı çünkü ortası hala oluşmamış dedi

O haftalarda bazen doktrlar yanilabilio kzum ya ozele git bnce ozelde tam soluolar

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
özelde mi oldu bu olay ☺️

Anladm kzum

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Evet medipol hastanesi Yardımcı Doçent Doktor belki o an görememiştir. Kız olabilir demiştir. Sonuçta gebelikte cinsiyet tespitinde bakılan yer bebegin cinsel organı oldugundan görülmeyince kız olabilir deniliyor.
Hem cinsel organi hemde sirt kemikleriniden beli oluyormus benim doktorum 14 haftada erkek demişti bendr erken dedim birsey almadim 20 haftada gittim sirtinda omurga kemiklerini saydi ölçtü kesin erkek dedi

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
😂
Gercekten bizimde ayni sey basimiza geldi oyuzden son haftalara kadar almayin derim bizede ikiz ve erkek dediler kiz cikti herseyi mavi giydirmek zorunda kaldik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar