Sorum var Cinsiyt belirtisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluelif tarafından oluşturulan Cinsiyt belirtisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,557 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyt belirtisi
Konbuyu başlatan Mutluelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Slv

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayır sakın korkma sen çok cesaretiydin öyle konuşma sancın falan var mı kaç haftalık tam olarak Kayra
36+2 şuan kuzum sancım dün çok vardı artık alt tarafa giren sancidsn gözlerim dolmuştu 🥺 ağladım ağlayacaktım. Bel ağrısı vardı kasık ağrısı ama nerdeyse 5 6 saat çektim bel ve kasık agrisini sonra gitti sadece vajinam da çok ağrı oluyor birde ayağa kalkınca Kayra sanki düşecek gibi hissediyorum.

36+2 şuan kuzum sancım dün çok vardı artık alt tarafa giren sancidsn gözlerim dolmuştu 🥺 ağladım ağlayacaktım. Bel ağrısı vardı kasık ağrısı ama nerdeyse 5 6 saat çektim bel ve kasık agrisini sonra gitti sadece vajinam da çok ağrı oluyor birde ayağa kalkınca Kayra sanki düşecek gibi hissediyorum.
Yaaa gelecek artık deseneeeeee

Cansubavkirrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler erkek bebek gebelik te mide bulantısı az yada olmaya biliniyor deniliyor erkek bebek anneleri gerçekten böylemi kusma bulantı olmazmi işarat rengi açık renk mi sürekli 🙄🙄 tersini yaşayan oldumu
Canım benim erkek migde bulantim sabahları oluyor genelde bide kokudan migdem bulanır soğan sarımsak kokusu gibi onları yemiyorum migde bulantim yok o yüzden sabahları çok oluyor benim ama ve istiğfar ediyorum 😕

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler erkek bebek gebelik te mide bulantısı az yada olmaya biliniyor deniliyor erkek bebek anneleri gerçekten böylemi kusma bulantı olmazmi işarat rengi açık renk mi sürekli 🙄🙄 tersini yaşayan oldumu
İnsanlar arasında dolanan inançlardan bir tanesi daha 🤗 hiç belli olmaz ki erkek bebeklerimde deli gibi kusuyordum şuan kız bebek bekliyorum bir kere bile kusmadm çok çok fazla bulantı oluyordu ama kusma yoktu. Gebelikten gebeliğe , kişiden kişiye değişen şeyler bunlar

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Her ne kadar böyle şeylere inanmasam da
Ben hiç mide bulantısı baş ağrısı. Felan yaşamamıştım oğlumda fakat arada bir halsizlik ve uyku geliyordu 🌺

Tüm sayfalar yüklendi.