Sorum var Cinsiyt belirtisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluelif tarafından oluşturulan Cinsiyt belirtisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,510 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyt belirtisi
Konbuyu başlatan Mutluelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Slv

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Selam anneler erkek bebek gebelik te mide bulantısı az yada olmaya biliniyor deniliyor erkek bebek anneleri gerçekten böylemi kusma bulantı olmazmi işarat rengi açık renk mi sürekli 🙄🙄 tersini yaşayan oldumu
Böyle şeyleri kim diyor canım her gebelik kendine özgü şahsen bende şuan erkek bebek bekliyorum 36 haftalık gebeyim nerdeyse 18. Hfatauq kadar mide bulantısı çektim şuan 1 haftadır çektiğim bir bulantı var ne yesem geri geliyor. Her gebelik bir değil kiminde mide bulantısı yapar kiminde yapmaz..

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler erkek bebek gebelik te mide bulantısı az yada olmaya biliniyor deniliyor erkek bebek anneleri gerçekten böylemi kusma bulantı olmazmi işarat rengi açık renk mi sürekli 🙄🙄 tersini yaşayan oldumu
Ben henüz doğurmadım erkek bebeğe hamileyim ve rahatım. Kusma bulantı hiç olmadı. Yediklerimden(yağlı, baharatlı) kaynaklı kustuğum oldu. Ablam da erkek bebeğe hamileydi o da bu konuda hiç sıkıntı yaşamadı. Ama bünyeye göre değişiyor tabiki. Tiksinme dönemim de eşim yemek hazırlayıp her yeri havalandırıyordu öyle mutfaga girip yerdim. 1 ay da geçti. Onun da etkisi olabilir. Üzerine gitmedim bulantılarımın.

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım her hamilelik bir değil mesela ilk oglumda hiç miğde bulantısı olmadı ama bu oğlumda ise 4 ay boyunca miğde bulantısı çektim yani bunun cinsiyetle pek alakası yok 😇

Böyle şeyleri kim diyor canım her gebelik kendine özgü şahsen bende şuan erkek bebek bekliyorum 36 haftalık gebeyim nerdeyse 18. Hfatauq kadar mide bulantısı çektim şuan 1 haftadır çektiğim bir bulantı var ne yesem geri geliyor. Her gebelik bir değil kiminde mide bulantısı yapar kiminde yapmaz..
Miden mi yanıyor bulanıyor mu kuşum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum da ilk 2-3 ay bulantım olmuştu, şuan kızıma hamileyim 7 aylık olcak neredeyse hala bulantılarım var sabahları aşırı kusmalarım var. Her gebelik farklıymış bu gebelik beni daha çok zorluyor

G

Goodlife

Guest
Ben henüz doğurmadım erkek bebeğe hamileyim ve rahatım. Kusma bulantı hiç olmadı. Yediklerimden(yağlı, baharatlı) kaynaklı kustuğum oldu. Ablam da erkek bebeğe hamileydi o da bu konuda hiç sıkıntı yaşamadı. Ama bünyeye göre değişiyor tabiki. Tiksinme dönemim de eşim yemek hazırlayıp her yeri havalandırıyordu öyle mutfaga girip yerdim. 1 ay da geçti. Onun da etkisi olabilir. Üzerine gitmedim bulantılarımın.
Bende erkek bebeğe hamileyim . O kadar bulantı ve kusma yaşadım ki 5 kilo verdim. 59 kilo ile hamile kalmştim. Ortalarında 54 kilo oldum. Yemem normale döndü ama çok zor döndü. Şu an 68 kiloyum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar