Cips yeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Cips yeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,038 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cips yeme
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kucuk mucizeler

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 9 haftalik hamileyim.kac gundur cips aşeriyordum.dün ve bugün cips yedim.bi sorun olurmu?

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 9 haftalik hamileyim.kac gundur cips aşeriyordum.dün ve bugün cips yedim.bi sorun olurmu?
Yok kız o kadar da değil ne olacak ben 7 8 haftalıken normalde Nescafe zararlı derrler ya bn 3 aya kadar günde 2 3 bardak iciyodum çips desen onu da yiyodum yani onu yersem bsy olur diye korkma ha abur cubur zararlı noramlde ztn ama bebeğe bsy yapmaz

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Normalde bile zararlı cips ama işte insan engel olamıyor bende arada kaçamak yapıyorum vallahi 😬 hiç biseycik olmaz aşırı yemediğin sürece. Zaten besinler süzülerek bebeğe geçiyor aşırı tuketilmezse sıkıntı yok diyor ve kendimi avutuyorum 😬😬

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
İki hamileliğim boyunca zararli denilen herşeyi yedm yok maydanoz düşüğe sebep yok kahve çay zararlı herşeyi yedim içtim Allah'a şükür hiç bir sıkıntı olmadı cipsn bebeğe ne gibi bir zararı olabilir ki? Dondurma bebeği üşütür diyorlar ama gune neredeyse yarım kilo yiyorum hurma erken doğuma sebepmis e ben hurma aseriyorum hamileliğimin ilk günununden bu yana günde 3 _4 tane yerim hicbirseyn zarari yoktur bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar