Çok hareketli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Çok hareketli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,066 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok hareketli
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
Benim oqlumda saqimdaydi şimdi kızıma qebeyim kızımda saqimda yumurtalık islewlerine baqli bence. Ikiside hiç soluma qecmedi sürekli saqdalar 😊
Oyle derlerde onun icin dedim,benim ilki erkekdi onu bu kadar iyi bi sekilde hareketini hissetmedim, bide hep ortadaydı sol sağ falan yapmadı,,😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cinsiyeti kız ben her yerde hissediyorum bazen göbek hizamda bazen sağda bazen solda bazen kasıkta çok güçlü dekmikler atıyor güzel bir şey ama acaba iyi mi diye endişeleniyorum
Benimde oyle canım,,yüz yukarı yatınca göbeğime baktığımda sağ taraf daha yumru duruyo,,sağdan çıkıp gitcek gibi,🤭🤭

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Oyle derlerde onun icin dedim,benim ilki erkekdi onu bu kadar iyi bi sekilde hareketini hissetmedim, bide hep ortadaydı sol sağ falan yapmadı,,😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hareket konusunda benim oqlumda çok hareketszdi ama saqımdaydı. Kızım icerde top oynuyor sanki ama yine saqmda 😊

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebisimde aynı şekilde 31 haftaliqm. Bazen kendini dışa doqru dayıyor elimi wuruyorum cewiz kadar bi kabariklik elliyorum çok merak ediyorum Acaba neresi 😍🥰🤭 snra qewisiyor elim deqnce 🤗 ilk qebeliqim böyle deqildi her qebelik bir olmuyor 2ci qebeliqim de bunu anladm çok şükür saqliklida korkulacak bi durum deql yani 😊😊
Oyyy yerimm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar