Çok heyecanlıyım anneler prensesim yarın geliyor 🤰🤰🤰🤱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Çok heyecanlıyım anneler prensesim yarın geliyor 🤰🤰🤰🤱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,422 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çok heyecanlıyım anneler prensesim yarın geliyor 🤰🤰🤰🤱
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet Asel olucak Allah'ın izniyle 🥰 yatıp kalktıktan sonra korkuyorum sezeryan yerlerim agricak mi bağırsak sorunum var kabizim hep acaba kabızlık sorun yaraticak mı diye
Yok be kuzum dayıyacaklar sana oralac dupalac 😂 çıkacaksın tuvalete korkma sağlıkla girip çıkarsınız inşallah

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yarın sabh 9 la 10 arası ameliyatım var prensesim aselim geliyor artık çok heyecanlıyım bir o kdar da korku içinde ağladım ağlıyorum resmen karmaşık duygular 🙈🤰🤱
Ağlama ama bak şu an seninle aynıyım bende oturur ağlarım yarın doğdum diye yazacaksın aselkuş karnında degil kucağında olacak

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yok be kuzum dayıyacaklar sana oralac dupalac 😂 çıkacaksın tuvalete korkma sağlıkla girip çıkarsınız inşallah
Geceden sonra birşey yeme boş gel dedi valla su dahi içme bnde yok icmem tekbirli gelirim dedim 🥰😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam tebrikler canim
Aleykümselam canm teşekkür ederim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağlama ama bak şu an seninle aynıyım bende oturur ağlarım yarın doğdum diye yazacaksın aselkuş karnında degil kucağında olacak
Ne bilim cnm ya insan korkuyor hele birde kabızlık sorunum var aklıma takılan o

Tüm sayfalar yüklendi.