Çok Heyecanlıyımm 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur Toygar Tıraz tarafından oluşturulan Çok Heyecanlıyımm 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,997 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok Heyecanlıyımm 😍
Konbuyu başlatan Nur Toygar Tıraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ayyy benimde göstermezse 😍 olsun ya herşeyiyle beklemek ayrı mutluluk 🙏 sağlıklı olsun da o yeter bizlere.
Gösterir inşallah. Benim ilk olduğu için çok merak ediyordum eşim nasıl emindi erkek olduğundan diyordu ben hiç merak etmiyorum ama ben çok merak ediyordum 😁 ben kız olmasını çok istiyordum onun içinde çok meraklıydım hayırlısı olsun inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Gösterir inşallah. Benim ilk olduğu için çok merak ediyordum eşim nasıl emindi erkek olduğundan diyordu ben hiç merak etmiyorum ama ben çok merak ediyordum 😁 ben kız olmasını çok istiyordum onun içinde çok meraklıydım hayırlısı olsun inşallah
Benimde ilk valla bende ilk kez yaşıyorum bu heyecanları 😍 sizin cinsiyeti nedir bebisinizin ?

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar 🙋 yarın sabah kontrolüm var minnosumu görmeye gidicez ve cinsiyetini öğrenicez aşırı heyecanlıyım 🥰 16+2 deyiz 🙏 dualarınızı rica ediyorum, hepimiz için en hayırlısını nasip etsin Allah 🐣❤️
Ne güzel gitmeden bol bol cikolata yiyin her kez oyle söylüyor cinsiyet öğrenmek icin kolaylastrirmis ama ben yapmadim çünkü ben 14haftalikken öğrenmiştim 😊 gerçektende cok heycanli

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Öğrendin mi😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 16+

Ben 16+2 yım canım, valla bi seçimim yok ama 2 dir erkek görüyorum rüyamda 😍
Ben kizimia hamileyken ruyamda hep erkek bebek erdirdiğimi görüyodum 😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar