Çok Heyecanlıyımm 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur Toygar Tıraz tarafından oluşturulan Çok Heyecanlıyımm 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,012 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok Heyecanlıyımm 😍
Konbuyu başlatan Nur Toygar Tıraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ayyyy Ali Aslan da çok güzel ama 🥰🙏
O gençliğinden beri aslan adını düşünüyormuş bir bebeğim olunca adını Aslan koyacam diye. Biz dokuz aylık evliyiz ve sekiz aylık hamileyim. Daha ilk evlendiğimizde eğer bebeğim olursa adını Aslan koyacam demişti ve geçenlerde rüyasında böyle görmüştü. Bende o çok istiyor ve ilk olduğu için ona birşey diyemiyorum hayırlısı olsun inşallah ♥️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ali asaf daha uyumlu ama yinde sen bilirsin tabi😊😊😊
Canım valla bende Ali Asaf istiyorum ama bakalım ♥️

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geldim hastahaneden 🥳 bebeğim göstermedi cinsiyetini 😬 pazartesi tekrar gidicem o zaman bidaha bakalım dedi ama yüksek olasılıkla kız dedi 🥰 o kadar erkek gördüm rüyamda ama kız galiba 🙏🧿🥰

Kızlar geldim hastahaneden 🥳 bebeğim göstermedi cinsiyetini 😬 pazartesi tekrar gidicem o zaman bidaha bakalım dedi ama yüksek olasılıkla kız dedi 🥰 o kadar erkek gördüm rüyamda ama kız galiba 🙏🧿🥰
Hayırlısı canım demekki rüyanın tersi çıkıyor bende hep rüyamda erkek görüyorum sadece ben olsam herkes erkek görüyor ama bakalım sürpriz bizimki 10 gün sonra görücem artık😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar