Sorum var Çok kötü bir rüya gördüm ya bu gece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Çok kötü bir rüya gördüm ya bu gece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötü bir rüya gördüm ya bu gece
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yorma kendini sen genede 💜 Asel acaba kardesi oldugunda ne yapicak oyuncak bebek sanar eminim🙈🙈😂😂
Öyle sanar misafirliğe gittigimizde küçük bebek vardı ay rahat bırakmadı bebek bebek diye ayağında oyuncakları gbi sallicakmis gitti çocuğun besigine pusetine kaldırın onu ben yaticam diye ağladı geçti kendi yattı biz sohbet ederken kaçtı çocuk odasına girmiş beşiği sallıyor pis pis diye 😀 an son annesinin kucagindayken gözüne parkmak soktu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Öyle sanar misafirliğe gittigimizde küçük bebek vardı ay rahat bırakmadı bebek bebek diye ayağında oyuncakları gbi sallicakmis gitti çocuğun besigine pusetine kaldırın onu ben yaticam diye ağladı geçti kendi yattı biz sohbet ederken kaçtı çocuk odasına girmiş beşiği sallıyor pis pis diye 😀 an son annesinin kucagindayken gözüne parkmak soktu
😱😱😱😱😱 zor bir süreç başlayacak desene yaaa severim onu ben minik fare sana cok is düşecek kuzum ama belki kendi kardesi oldugunda koruyup kollayabilir suan kıskançlık olacağını sanmiyorim en iadel yas Bence 💜💜💜

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
😱😱😱😱😱 zor bir süreç başlayacak desene yaaa severim onu ben minik fare sana cok is düşecek kuzum ama belki kendi kardesi oldugunda koruyup kollayabilir suan kıskançlık olacağını sanmiyorim en iadel yas Bence 💜💜💜
Kıskançlık bir tek babasinda olucak çünkü bebeği kucağına alinca eşim kendini yere atıp ağladı benm kucagimdayken kıskanmadi ama zorlu bir süreç olucak çünkü oyuncak bebek gbu davranmak istiyor iki saniye yanlız bıraksam Allah korusun neler olur ve birde evde tekim Allah yardımcın olsun valla

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rüyamda gördüm eşim beni aldatıyordu yani böyle bilmiyorum çok kötü bir rüyaydı kendime gelmemişim hala eşimi bile güvenemiyorum şu an😔
Allah hayra çıkarsın İnşallah canım benim rüyaların tersi olur derler genelde şimdi nasılsın iyi misin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kıskançlık bir tek babasinda olucak çünkü bebeği kucağına alinca eşim kendini yere atıp ağladı benm kucagimdayken kıskanmadi ama zorlu bir süreç olucak çünkü oyuncak bebek gbu davranmak istiyor iki saniye yanlız bıraksam Allah korusun neler olur ve birde evde tekim Allah yardımcın olsun valla
Amanin 😱allah korusun kuzum 🙏🤲bebek gelene kadar belki birazdaha bilinçlenmiş olur 💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar