Sorum var Çok üzülüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Çok üzülüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,080 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzülüyorum
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ay kıyamam çocuklar hep böyle de deninki bayağı düşüyormuş kuzum ya biraz daha büyürse geçer diye umut ediyorum oğlum 6 yaşında iki senedir şükür düşmesi geçti ya her gün bir yerden düşüyordu şimdi de bisikletten düşüyordu oda geçti şükür
İnşallah bizde o dönemlere geçeriz canim yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şu şekil yastıklar var idareten alabilirsin canım belki iyi gelir
Trendyolda varmi canim ama kafasinda takili olacak zararli değildir,😗

Çok geçmiş olsun canım, benim oğlan da öyleydi günde beş altı defa muhakkak başını çarpardi bı yere , çocuk doktoru kemikleri zayıf yani dengesini sağlayacak gücü yok o yüzden düşüyor demişti, bol bol çekirdek yedirmelisin, çekirdeğe başlamadan önce oğlunu hafif ittir hemen düşecektir ama çekirdek vermeye başladıktan bir ay sonra tekrar hafif ittir düşmeyecek tir dengesini sağlayacak tutacaktır demişti , gerçekten Allah razı olsun o doktor dan aynen dedi gibi de oldu . Oğlum şuan çok nadir düşer , tökezlese bile kendini tutabiliyor, tabi senin kızın kaç yaşında bilmiyorum ama büyükse ver derim , onu dışında yapacağın bişey yok canım dikkat edersiniz onlar böyle hep düşerler ağlarlar hasta olurlar böyle böyle büyürler,
Çok sağol canim,😍benimki şuan 10 ayina girecek kaç yaşinan itibaren veriliyor. Bende ilk defa duydum yarın kontrolümüz var bi sorayim doktordan

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

İnşallah kuzum inşallah bnmde bebek vArya o dönemi dönemi yeniden yasicm

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ayy kiyamam çok zor bir durummuş haketan de devamli arkasinda gezmek gerekiyormuş ama bazen bakarek bile duşuruyorsun ya,😉😀o çok uzucu oluyor
Aynen hiç deme kuzum sakınan göze çöp batar
Oğlumu büyüttüm şimdi sıra kızımda ama oğlum şükür çok düşmüyordu öyle

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Çok sağol canim,😍benimki şuan 10 ayina girecek kaç yaşinan itibaren veriliyor. Bende ilk defa duydum yarın kontrolümüz var bi sorayim doktordan
Yastık gibi bir şey sanmıyorum bi zararı olacağını, sırt çantası gibi olanlar da var ama o sadece sırt üstü korur.Google’a bebek koruma yastığı yazınca ebebek’te falan da çıkıyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Prenses 6 aylık oldumu kuzum
Yok baciiiim daha üç 😂

Yastık gibi bir şey sanmıyorum bi zararı olacağını, sırt çantası gibi olanlar da var ama o sadece sırt üstü korur.Google’a bebek koruma yastığı yazınca ebebek’te falan da çıkıyor
Kuzuummm iki tane üçgen şekli ortası boşluk o demi bnde de var bayağı kullanışlı gerçekten

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.