Sorum var Çok üzülüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Çok üzülüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,089 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzülüyorum
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Dur birazdsn atayım dediği oysa
Babyjem Melek Kanadı Bebek Koruma Yastığı Pembe
₺269,99
ebebek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kız daha 6 aylıkcık 🥰 ben reels de görmüştüm yabancı bi hesapta instagramda oradan biliyorum ama trendyolda varsa altında yorumlar vardır illaki 😊
Aynı anda yazmisiz 😂

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kizim her gün kafasini bir yerlere vuruyor bugün de babasi yemegini veriyordu bende mutfaktataydim yüz ustu kafayala düşmüş😢😥 siz bu durumlarda napiyorsunuz nasil çozum buluyorsunuz
Ay benim oğlan öyle cnm artık normal karşılıyorum ben her dakika başına birşey geliyor 🤦🤷anayiz işte içimiz acıyor🥰ama biraz büyüsün geçer inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Bebek baş koruyucu yazınca da o kafa yastıkları çıkıyor 😊

Babyjem Melek Kanadı Bebek Koruma Yastığı Pembe
₺269,99
ebebek

Aynı anda yazmisiz 😂
Aynı anda aynısını yazmışız bir de 😅🥰🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bu çok kıymetli bir bilgi çok şaşkınım ya demek çekirdek kemiklere faydalı ha
Aynn valla canım , bende duyduğum da çok şaşırmıştım aslında ben doktora hocam oğlum çekirdek yemeye merakli verebilir miyim dediğimde o bunu bana söylemiş ti , ondan sonra gönül rahatlığıyla verdim,
Cok tesekkur ederim canim🤗🤲

Canim bide son olarak gunluk ne kadar veriyodun ☺️

Canim bide son olarak gunluk ne kadar veriyodun ☺️
Rica ederim canım , biz anneyiz hepimiz farklı ve faydalı şeyler hakkında bilgi sahibi olabiliriz senin bildiğini ben bilmem benim bildiğimi sen , burda bilgilerimizi tecrübelerimizi paylaşmak için varız , ben günlük bı avuç küçük şeker tabakları olur ya lokum tabakları da onu doldurur dum oğlum ne kadar yerse o kadar veriyor dum
İnşallah bizde o dönemlere geçeriz canim yaa

Trendyolda varmi canim ama kafasinda takili olacak zararli değildir,😗

Çok sağol canim,😍benimki şuan 10 ayina girecek kaç yaşinan itibaren veriliyor. Bende ilk defa duydum yarın kontrolümüz var bi sorayim doktordan
Rica ederim canım ben oğluma bir buçuk yaşından itibaren vermiştim

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynn valla canım , bende duyduğum da çok şaşırmıştım aslında ben doktora hocam oğlum çekirdek yemeye merakli verebilir miyim dediğimde o bunu bana söylemiş ti , ondan sonra gönül rahatlığıyla verdim,
Rica ederim canım , biz anneyiz hepimiz farklı ve faydalı şeyler hakkında bilgi sahibi olabiliriz senin bildiğini ben bilmem benim bildiğimi sen , burda bilgilerimizi tecrübelerimizi paylaşmak için varız , ben günlük bı avuç küçük şeker tabakları olur ya lokum tabakları da onu doldurur dum oğlum ne kadar yerse o kadar veriyor dum
Rica ederim canım ben oğluma bir buçuk yaşından itibaren vermiştim
Bilgilerini paylastigin icin cok tesekker ederim benim kizimda 14 aylik yurumuyo verirsem yurur belki

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizim her gün kafasini bir yerlere vuruyor bugün de babasi yemegini veriyordu bende mutfaktataydim yüz ustu kafayala düşmüş😢😥 siz bu durumlarda napiyorsunuz nasil çozum buluyorsunuz
Malesef bizdede durum aynı dün bana tutunmaya çalışırken kafasını yer sofrasına vurdu ani hareket edince bende tutamadım dikkat etmek gerekiyor ama işte çocuk sonucta insan yetişemiyor ani hareketlerine 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar