Sorum var Çok üzülüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Çok üzülüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,076 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzülüyorum
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben yabancı bi instagram fenomeninde gördüm yorumlarda çok memnun olduklarını söylüyorlardı benim de aklımda kaldı, biraz daha büyüsün almaya niyetim var 😊
Bende gördüm de ne biliyim komik gibime geldi ama niyetlendim alsam mı diye tereddütle kaldım ama benim kız onları ne basinda durdurur ne başka yerinde huylu bu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bilgilerini paylastigin icin cok tesekker ederim benim kizimda 14 aylik yurumuyo verirsem yurur belki
Rica ederim canım, inşallah en kısa zamanda yürür yavrun, bol bol alıştırma yap canım sürekli ellerinden tutup yürüyüş yapın gezdir ellerini tut öyle hoşuna gider oda heveslenip yürümeye çalışır belki

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım, inşallah en kısa zamanda yürür yavrun, bol bol alıştırma yap canım sürekli ellerinden tutup yürüyüş yapın gezdir ellerini tut öyle hoşuna gider oda heveslenip yürümeye çalışır belki
İnsallah canim benim bi an once yuruse yerlerden kurtulsa ,saglikli olsunda gerisi onemli degil🤗

Tüm sayfalar yüklendi.