Covid aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Covid aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,506 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid aşısı
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz 22 hafta 3 gunluguz 3 doz kovid aşısı olmak istiyorum aranızda olan var mı doktorim olabilirsin dedi bisey olur mu
Benim ikinci dozum tüp bebek transferimden sonrasına denk geliyordu. Doktorum hamileyken olmamı istemedi. Tüp bebek planımızı erteledi, aşımı oldum, 1 ay sonrasında transfer yaptı.

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz 22 hafta 3 gunluguz 3 doz kovid aşısı olmak istiyorum aranızda olan var mı doktorim olabilirsin dedi bisey olur mu
Bir anda kovit bitiyor biranda cikiyor 😂🤷 mantikli dusunursen olmana gerek yok canim . Denek olarak adi sozde corona olan asiyi vuruyorlar olen oluyo kalan saglar bizim 😌 korona cikti cikali bir doz bile olmadim allahin isi ya hasta bile olmadim (nezle grip vs) hamile kaldim dogurdum ettim . Sozde temasliymisim.diye iki test oldum onlarda negatif . Bence icerigini bilmedigin seyi vucuduna enjekte ettirme kendine acimiyosan bebegine aci da dogurunca ol asini

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Canım Ben 2.doz aşımdan sonra hamileliğimi öğrendim 3.doz çıkar çıkmaz da yaptırdim beni etkilemedi ama yaptırıp rahat olanda ağrı sızı ateş cekende var iyi düşün ona göre yaptır derim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten etkisini kaybettimi cnm ya insanlarimiz çok pis biter mi dersin
Pislik varda ne bilim ben maskeninde zararları olduğunu düşünüyorum. Eşimde bende corona yok gibi yaşıyoruz bayadır çok şükür sağlığımızı beslenmemizle korumaya çalışıyoruz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir anda kovit bitiyor biranda cikiyor 😂🤷 mantikli dusunursen olmana gerek yok canim . Denek olarak adi sozde corona olan asiyi vuruyorlar olen oluyo kalan saglar bizim 😌 korona cikti cikali bir doz bile olmadim allahin isi ya hasta bile olmadim (nezle grip vs) hamile kaldim dogurdum ettim . Sozde temasliymisim.diye iki test oldum onlarda negatif . Bence icerigini bilmedigin seyi vucuduna enjekte ettirme kendine acimiyosan bebegine aci da dogurunca ol asini
Aynen bende öyle hatta gecen kış eşim soğuk aldı pozitif çıktı biz hiç ayrılmadık 2 hafta bana bulaşmadı

Tüm sayfalar yüklendi.