Covıd oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berrazümra tarafından oluşturulan Covıd oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covıd oldum
Konbuyu başlatan Berrazümra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Ama 2 dozunu da mı olmuştun yoksa sadece ilk dozunu mu olmuştun canım onu merak ettim de🤔
Tek doz oldum canım 15 gün önce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok cesaretleniyorum sizleri ojurken
☺️☺️ sende yaptır canım bende bi tereddütle yaptırdım korka korka ama iyikide yaptırmışım 10 gün geçmeden kızım covıt getirdi okuldan . Ne zaman başımıza ne geleceği belli değil

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım 15 gün önce bıontech aşımı oldum 5 gün önce covıt e yakalandım aman siz siz olun ne olur aşınızı olun çok zor bi hastalık bebeğimin hareketleri iyi çok şükür . Aşınında bebeğe bi zararı yok korkmayın asıl aşısızlıktan korkun . Çünkü bu Delta varyantı çok bulaşıcı . Doktorum kan sulandırıcı kullanmamı uygun görmedim ağrın olduğunda sdc parol al dedi
Çok geçmiş olsun kuzum RABBIM sifani versin insallah bebeginde sende sagsaglim atlatin şu illeti c vitamini bol bol tuket sogan sarımsak tüketmeye calis bol da su ic ki tez zmanda ayaklanasin

Esramx33

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım 15 gün önce bıontech aşımı oldum 5 gün önce covıt e yakalandım aman siz siz olun ne olur aşınızı olun çok zor bi hastalık bebeğimin hareketleri iyi çok şükür . Aşınında bebeğe bi zararı yok korkmayın asıl aşısızlıktan korkun . Çünkü bu Delta varyantı çok bulaşıcı . Doktorum kan sulandırıcı kullanmamı uygun görmedim ağrın olduğunda sdc parol al dedi
Şuan bende kovidim ve aşısızım nasıl geçiyor canım ya

Fatmcsrr

Kayıtlı Üye
rank
Kemik suyuna sirke sarımsak ben öyle toparladım valla. Allah acil şifalar versin

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Şuan bende kovidim ve aşısızım nasıl geçiyor canım ya
Valla canım bugün iyi bugün kötü ilk günler eklem ağrılarım çok oldu yatmıyorum ayaktayım çok şükür , boğaz ağrım biraz fazla oluyor onuda nemli tutmaya çalışıyorum ama grip gbi atlatıyorum çok şükür senin nasıl geçiyor ? Rabbim sanada şifalar versin . Kan sulandırıcı hakkında gebe covıt bölümünü aradım durumun çok çok ağır olursa gebe covıt bölümüne başvurmalıymışım eğer doktorum uygun görürse öyle başlayacakmış şu an parol dışında ilaca gerek yokmuş . Sen kullanıyormusun ? Kan sulandırıcı falan

Kemik suyuna sirke sarımsak ben öyle toparladım valla. Allah acil şifalar versin
Amin canım Allah razı olsun

Esramx33

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah

Valla kuzum banada vermediler bende çok endişeliyim kovid pıhtılaşma yaptığı için ama banada agumentin dye bi antibiyotik verdi bide parol boğaz ağrısı hiç geçmedi bide nefes alırken zorlanıyrm kaçıncı günün bugün :(

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sizlere okurken yarın için cesaretleniyorum
Vala bende sabırsızlanıyorum bir an önce olmak için canım şu burun tıkanıklığım tam bi açılmadı gıcık oldum ya açılır açılmaz gidecem hemen olmaya heralde perşembeye açılır artik😖 benim eşimin sülale kalabalık gelmek istediklerinde gelme de diyemiyorum 😣hayırlısıyla şu 2 dozu da olsaydım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar