Covıd oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berrazümra tarafından oluşturulan Covıd oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,015 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covıd oldum
Konbuyu başlatan Berrazümra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Vala bende sabırsızlanıyorum bir an önce olmak için canım şu burun tıkanıklığım tam bi açılmadı gıcık oldum ya açılır açılmaz gidecem hemen olmaya heralde perşembeye açılır artik😖 benim eşimin sülale kalabalık gelmek istediklerinde gelme de diyemiyorum 😣hayırlısıyla şu 2 dozu da olsaydım
Valla canım çocuğun ve kendi sağlığın için diyeceksin hastalandığında o evine gelmek isteyenler 1 kaşık yemek getirmiyor salgın korkusuna

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Vala bende sabırsızlanıyorum bir an önce olmak için canım şu burun tıkanıklığım tam bi açılmadı gıcık oldum ya açılır açılmaz gidecem hemen olmaya heralde perşembeye açılır artik😖 benim eşimin sülale kalabalık gelmek istediklerinde gelme de diyemiyorum 😣hayırlısıyla şu 2 dozu da olsaydım
İnşAllah canım benim dua edin bana yarın sabah 9 da randevum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım çocuğun ve kendi sağlığın için diyeceksin hastalandığında o evine gelmek isteyenler 1 kaşık yemek getirmiyor salgın korkusuna
Ah anlatabilsem kuzum ölsem umurlarına gelmez tek dertleri yemek içmek kahkaha atmak kaç kere laf çarptım anlamıyorlar. Aksine inadına inadına sana gelcez diyorlar 😡
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Etmem mi kuzucuk muayeneden çıkınca yaz merak ederim 🤲🤗

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ah anlatabilsem kuzum ölsem umurlarına gelmez tek dertleri yemek içmek kahkaha atmak kaç kere laf çarptım anlamıyorlar. Aksine inadına inadına sana gelcez diyorlar 😡

Hemen yazarım cnm

Tüm sayfalar yüklendi.