Covit aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra olcan tarafından oluşturulan Covit aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,126 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit aşı
Konbuyu başlatan Zehra olcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Zehra olcan

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırmadım canım kendimi korumaya çalışıyorum kimseyle görüşmemeye çalışıyorum evi her gün temizliyorum sirkeli suyla siliyorum ellerimi sürekli yıkıyorum Allah hepimizi korusun 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yaptırmadım canım kendimi korumaya çalışıyorum kimseyle görüşmemeye çalışıyorum evi her gün temizliyorum sirkeli suyla siliyorum ellerimi sürekli yıkıyorum Allah hepimizi korusun 🙏

Ben 13 haftalik hamileyim ve covit olduk 2 doz aşı yaptirmistim

5. Ayda yaptirdim hic yan etki yasamadim kuzum
2 doz hamilelik öncesi olmuştum şimdi 13 haftalik hamileyim ve covitte yakalandım 1 ay sonra 3 doz yaptiracam

Kaç haftaliksin canim
2doz asi oldum hamile olmasan önce 3 doz yaptiracam ama şuan 13 haftalık hamile ve covit olduk

Daha hic aşi yaptirmadim, yaptirmayida dusunmuyorum.. burda subat ayi itibariyle zorunlu hale getirdiler ama hamilelere zorunluluk yok suan o yuzden rahatim fakat dogumdan sonra aşi vurdurmassam buyuk ihtimalle para cezasi odemek zorunda kalicam.. :(
Ben 1 yıl önce covit oldum ama ölümden beterdi sonra iki doz aşı yaptırdım ve şuan 13 haftalık hamileyim covit olduğumu öğrendim ama inan ilk covit olduğumda ağrıdan ölüyordum şimdi çok rahat 1 ay sonra 3 doz aşı var gidip yapacam bebeğim ve sağlığım için aşı koruyor grip bile bile olmadan sadece eklem ağrısı iki gün sonrası bişey yok bence herkes asi olmali

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.