Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berrazümra tarafından oluşturulan Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,168 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar
Konbuyu başlatan Berrazümra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emineböyter

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 doz bıontech aşı oldum canım 13 gün önce eklem ağrısı ve ateşlenmem oldu o gün test yaptırdım pozitif çıktı ama çok şükür ki grip gbi atlatıyorum . Aşın yoksa muhakkak yaptır .
Anladım canım bi tanıdığımız hemşire hamile oda 14 haftalık asla aşı olmam diyor hastanede olmasına rağmen zaten diyor doktorlar kendilerine talimat verildiği için yapın diyorlar diyor başka doktorlara da sorduk tanıdık onlarda pek önermedi görümcem yurtdışında burda asla izin verilmiyor diyor bebek doğmadan yapılmasına rus bi arkadaşına da sordu oda aynı şekilde asla yapılmasına izin vermiyorlar gebelik bitmeden demiş iki arada bi derede kaldım

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile kalmadan önce geçirdim iki çocukla birlikte 1 hafta hastanede kaldık o zaman pozitif çıkınca hemen hastaneye yatırıyorlardi kızımın biri o zaman 2.5 yaşında öteki de 4 ayına yakındı çok perişan olmuştum üstelik tam kurban bayramı haftası idi daha aklıma gelse gözlerim yaşarı
Amin allhım kimseye yasatmasin eşimi bile bir hafta göremedim büyük kızım da o sıra babaya düşkündü beti benzi gül gibi soluktu babasını hastaneden çıkınca babasını görünce yüzünde güller açmıştı canım kızımın gerçekten çok ama çok zordu allahım düşmanıma bile yasatmasin bu acılı duyguyu
Screenshot_2021-10-05-20-43-50.png
Screenshot_2021-10-05-20-43-38.png
Screenshot_2021-10-05-20-43-50.pngScreenshot_2021-10-05-20-43-38.png
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte aradaki fark

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım bi tanıdığımız hemşire hamile oda 14 haftalık asla aşı olmam diyor hastanede olmasına rağmen zaten diyor doktorlar kendilerine talimat verildiği için yapın diyorlar diyor başka doktorlara da sorduk tanıdık onlarda pek önermedi görümcem yurtdışında burda asla izin verilmiyor diyor bebek doğmadan yapılmasına rus bi arkadaşına da sordu oda aynı şekilde asla yapılmasına izin vermiyorlar gebelik bitmeden demiş iki arada bi derede kaldım
Canım aşısızlıkta çok kötü ölümcül bi salgın var ve hamileyken vücut baya savunmasız oluyor . Garantin yok yani

Allah hiçbi evladı anadan babadan ayırmasın zor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım aşısızlıkta çok kötü ölümcül bi salgın var ve hamileyken vücut baya savunmasız oluyor . Garantin yok yani

Evet canım olmamaktan da çok korkuyorum en azından bi doz bile olsam hiç yoktan iyi diyorum eşimde bir ay kaldı zaten doğuma biraz daha mı dursak diyor oda pek istemiyor tek derdimiz bebek oldu

Ayy kuzum ya nasılda yüzünden okunuyor çaresizliği allah birdaha yaşatmasın inşallah 🤲

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım olmamaktan da çok korkuyorum en azından bi doz bile olsam hiç yoktan iyi diyorum eşimde bir ay kaldı zaten doğuma biraz daha mı dursak diyor oda pek istemiyor tek derdimiz bebek oldu

Ayy kuzum ya nasılda yüzünden okunuyor çaresizliği allah birdaha yaşatmasın inşallah 🤲
Canım benim doğum bu ayın sonu bende sona geldim diye seviniyordum bi baktım ki covıt oldum seni Korkutmak istemem ama saat bile fark ediyor Allah korusun inşAllah .

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

Amin

Amin gerçekten çok zor

Amin gerçekten çok zor

Zeynep 123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebe covıt bölümündeki doktor anca durumun ağırlaşırsa buraya gelirsin gebe covıte uygun görülürse kan sulandırıcı başlanır şu an parol dışında gebelere ilaç verilmiyor kullanma dedi . Kime sorduysam akşama kadar hastaneyi aradım durumun ağır değilse kendini dinle ağırlaşırsan gelirsin diyorlar . 35 haftalık hamileyim yüzdüm kuyruğuna geldim Allah’ın izniyle . Ölsek kalsak kimsenin umrunda değil . Bugün 5. Günüm bebeğim hareketleri iyi şükür bol C vitamini alıyorum limonlu su falan içiyorum onlarda kanımı sulandırmaya yetiyordur inşAllah . 112 acili arıyorum durumun ağırsa gelir öyle alırız onuda ağırlık derecesine göre sıraya sokuyorlarmış hastaları . Ne biçim bi düzen anlam veremedim ne olacak bizim bu halimiz 😢 kan sulandırıcı kullanmadan covıt atlatan hamile var mı aranızda ?
Ben 3 aylık hamileyken covit olmuştum hiç bir sorun olmadan atlattım merak etme kafana takma düşünme bol bol meyve tüket Allahın izni ile atlatırsın

Tüm sayfalar yüklendi.