Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berrazümra tarafından oluşturulan Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covıt olupta kan sulandırıcı kullanmadan atlatan var mı kızlar
Konbuyu başlatan Berrazümra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emineböyter

Emineböyter

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebe covıt bölümündeki doktor anca durumun ağırlaşırsa buraya gelirsin gebe covıte uygun görülürse kan sulandırıcı başlanır şu an parol dışında gebelere ilaç verilmiyor kullanma dedi . Kime sorduysam akşama kadar hastaneyi aradım durumun ağır değilse kendini dinle ağırlaşırsan gelirsin diyorlar . 35 haftalık hamileyim yüzdüm kuyruğuna geldim Allah’ın izniyle . Ölsek kalsak kimsenin umrunda değil . Bugün 5. Günüm bebeğim hareketleri iyi şükür bol C vitamini alıyorum limonlu su falan içiyorum onlarda kanımı sulandırmaya yetiyordur inşAllah . 112 acili arıyorum durumun ağırsa gelir öyle alırız onuda ağırlık derecesine göre sıraya sokuyorlarmış hastaları . Ne biçim bi düzen anlam veremedim ne olacak bizim bu halimiz 😢 kan sulandırıcı kullanmadan covıt atlatan hamile var mı aranızda ?
Canim bende covit oldum şuan hayla devam ediyor kanatinamiz bebeğin hareketli güzel ise çokta bişi yapmıyorlar bende özele kadar gittim fakat bişi yapamayız diyorlar kan sulandırıcı da Allah korusun çok aşırı derecede ağır geçirenlere veriyoruz dedi korkulacak bişi yok bol bol meyve ye süt iç limon ye allahin izniyle hiçbir şey olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar