CryAnalyzer 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan CryAnalyzer 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı CryAnalyzer 😅
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Tüh ya merkezde sistem mi peki bizim de burada dışarı buz gibi de evlerde soğuk
Doğalgaz deil kazanlı biz kömürü alıp ev sahibine bırakıyoruz onlarda ona göre yakiyolar kömür bitmiş ondan yakmiyolar çoğunluk ne derse o canım 8daire var işte herkes iki ton kömür alıp bırakmış demmekki bitmiş kimse yeniden almak istememiş havalar da iyi diye

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doğalgaz deil kazanlı biz kömürü alıp ev sahibine bırakıyoruz onlarda ona göre yakiyolar kömür bitmiş ondan yakmiyolar çoğunluk ne derse o canım 8daire var işte herkes iki ton kömür alıp bırakmış demmekki bitmiş kimse yeniden almak istememiş havalar da iyi diye
Tuh yaa surda 1 hafta sonra insallah iyi olucak havalar ama dikkat et minnnaklara🤲🙏♥️

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim burası halen çok soğuk dışarda hava iyi güneşli ama evin içi çok soğuk gece yatmadan yatak odasına bı saat öncesinde ısıtıcı atıyorum mecbur çocuklar hasta olacak yoksa🥴
Bizim burası da öyle sen nerde yaşıyorsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende doğumdan önce ne yapacağım neye ihtiyacı olduğunu nasıl anlayacağım diye endişe ediyordum şimdi sen yazınca o günler geldi aklıma. Oğlumu ilk eve getirdigimiz gün eşim bizi eve bıraktı işe gitti bende oğlumun yanına oturdum düşünüyorum şimdi nasıl yapacağım ikimiz yanlızız ya birşeye ihtiyacı olurda anlamazsam diye kafamın içinde neler kurdum neler 😂😂😂 şimdi ne kadar da cahilmişim diyorum alt tarafı karnını doyur gazını çıkar bezini değiştir başka ne isteyebilir ki😂😂😂
Ahaha benim bebeğim de yeni doğmuştu eşim niye ağlıyor diye sormuştu ben de fıstıklı baklava istemiş almamışsin ondan ağlıyor demiştim 🤣🤣🤣

Bende doğumdan önce ne yapacağım neye ihtiyacı olduğunu nasıl anlayacağım diye endişe ediyordum şimdi sen yazınca o günler geldi aklıma. Oğlumu ilk eve getirdigimiz gün eşim bizi eve bıraktı işe gitti bende oğlumun yanına oturdum düşünüyorum şimdi nasıl yapacağım ikimiz yanlızız ya birşeye ihtiyacı olurda anlamazsam diye kafamın içinde neler kurdum neler 😂😂😂 şimdi ne kadar da cahilmişim diyorum alt tarafı karnını doyur gazını çıkar bezini değiştir başka ne isteyebilir ki😂😂😂
Ahaha benim bebeğim de yeni doğmuştu eşim niye ağlıyor diye sormuştu ben de fıstıklı baklava istemiş almamışsin ondan ağlıyor demiştim 🤣🤣🤣

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bizim burası da öyle sen nerde yaşıyorsun canım
Muş canım ☺️

😂😂😂

İnsan acemi olunca herşeyi düşünür 😂😂bende çok yaşadım cok çaresiz kaldığım zamanlar olmuştu ya🥰
Kolikti aynı zamanda ama yoğun bakım hemşiresi bile taburcu olmadan söylemişti senin bebeğin kendini aç bırakmaz merak 3tme demişti bütün bebekler 3 saatte bir besleniyordu anneler günde 1 defa emzirmeye geliyordu ben sabah hastaneye gidiyordum akşam gekiyordum 2 saatte bir acıkıyordu. Yani bizi baya baya eğitti en başından beri 😂😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kolikti aynı zamanda ama yoğun bakım hemşiresi bile taburcu olmadan söylemişti senin bebeğin kendini aç bırakmaz merak 3tme demişti bütün bebekler 3 saatte bir besleniyordu anneler günde 1 defa emzirmeye geliyordu ben sabah hastaneye gidiyordum akşam gekiyordum 2 saatte bir acıkıyordu. Yani bizi baya baya eğitti en başından beri 😂😂😂
🥰🥰Benimki de bu ikincisi kolikti canım gecem gündüzüm birbirine karıştı ya annelik ne zor ne kutsal bı meslek Allah'ıma şükürler olsun ki geçti bende biraz nefes aldım ya🥰🤩

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar