CryAnalyzer 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan CryAnalyzer 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,244 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı CryAnalyzer 😅
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım doğal gazlı olmayınca kazanlı oluyo yani kazan dairesi var en alt katta bı kaloriferci gorevlendiriyolar personel gibi o yakiyo her ay onada ayrı para veriyoruz kömür alıp bırakıyorlar kömür bitince eğer kiracılar istemese bı daha yakmiyolar yani kazanı
Ya anladım canım şimdi

🥰🥰Benimki de bu ikincisi kolikti canım gecem gündüzüm birbirine karıştı ya annelik ne zor ne kutsal bı meslek Allah'ıma şükürler olsun ki geçti bende biraz nefes aldım ya🥰🤩
Vallahi kolik ve alerjik olmasın da 10 tane aynı anda büyütürüm diyorum artık 😂😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yaaa kiyamam ayni durumdayiz kuzum Allahim yardimcimiz olsun ama ben artik dayanamıyorum uykusuzluğa vücudum artik bitti
Bı süre sonra öyle oluyor olduğun yere yığılıyorsun sonra sonra vücut alışıyor işte beyin kendini veri tasarrufu moduna alarak hayatta kalmaya çalışıyor hicbirseyi hatirlamıyorsun😂😂😂

Öyle kolay olmuyo onlar dışında da da ilgi istiyolar canım onlarla kalsa bende üç tane daha dogururum heralde 😂😂
Kız ilgili göstermesi birşey değil ben zaten mıncıklamayı seviyorum 😂😂😂 hatta oğluma geliyorum dediğim zaman kaçacak yer arıyor 😍 eşimde çocuk senden bıkmış artık diyor 😂 saatlerce öpüp gıdıklaybilirim hiç sıkılmam da bu yakalayabilsem çok cazgır😂😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kız ilgili göstermesi birşey değil ben zaten mıncıklamayı seviyorum 😂😂😂 hatta oğluma geliyorum dediğim zaman kaçacak yer arıyor 😍 eşimde çocuk senden bıkmış artık diyor 😂 saatlerce öpüp gıdıklaybilirim hiç sıkılmam da bu yakalayabilsem çok cazgır😂😂😂
🥰🥰Allah daim etsin valal benim ardarda olduğu için ikisine de yeterince vakit ayiramiyorum ve bu beni çok üzüyor 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.