CryAnalyzer 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan CryAnalyzer 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,248 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı CryAnalyzer 😅
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende doğumdan önce ne yapacağım neye ihtiyacı olduğunu nasıl anlayacağım diye endişe ediyordum şimdi sen yazınca o günler geldi aklıma. Oğlumu ilk eve getirdigimiz gün eşim bizi eve bıraktı işe gitti bende oğlumun yanına oturdum düşünüyorum şimdi nasıl yapacağım ikimiz yanlızız ya birşeye ihtiyacı olurda anlamazsam diye kafamın içinde neler kurdum neler 😂😂😂 şimdi ne kadar da cahilmişim diyorum alt tarafı karnını doyur gazını çıkar bezini değiştir başka ne isteyebilir ki😂😂😂
🤣🤣Belkide müzik dinlemek istiyodur annesi yada çizgi film izlemek🤣🤣🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım pes ettim 🥴🥴ya petekleri kapatmışlar havalar da soğuk halen günde belki on tane pijama değiştiriyordum külot tek giydirdim bu sefer de hasta olucak dedim eşim dedi havalar biraz daha düzelsin öyle alıştıralim en azından gün içinde sadece kulotla dolaşır 🤷
Hiiimm bizimle petekleri kapattılar öyle yap bari biraz daha Havalar ısınsın da hasta olmasın minnak

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım bizim burası halen çok soğuk dışarda hava iyi güneşli ama evin içi çok soğuk gece yatmadan yatak odasına bı saat öncesinde ısıtıcı atıyorum mecbur çocuklar hasta olacak yoksa🥴
Tüh ya merkezde sistem mi peki bizim de burada dışarı buz gibi de evlerde soğuk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar