Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,215 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bak kızım dedim kendime😅 noluyor ne bu haller kalk at artık şu pijamaları çıkart üstünden kızın 8 günlük oldu bile artık tamam giyin güzelce hafif bir makyaj otur premsesler gibi kızın da kakası çişi eskine göre daha iyi biraz fazla yapmaya başladı demek karnı da doyuyor 🥰rahat ol mama yedirdik diye kızma kendine artık o 😊vallahi şu lohusa bilmem nesini attım gitti üstümden yeter gı çekemem ben böyle bünyem kaldırmıyor 😅😅😅
Oh iyi yapmissin canim tam yol ileri 🤣 benim oglan da mamayla buyudu sağlığı yerinde ise ne yedigi ictiginin bi onemi yok bak dogurdun karlar icinde guzel kizini keyfini cikar sar sarmala öp kokla kendini bu tür seylerle sıkma 🥰

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bak kızım dedim kendime😅 noluyor ne bu haller kalk at artık şu pijamaları çıkart üstünden kızın 8 günlük oldu bile artık tamam giyin güzelce hafif bir makyaj otur premsesler gibi kızın da kakası çişi eskine göre daha iyi biraz fazla yapmaya başladı demek karnı da doyuyor 🥰rahat ol mama yedirdik diye kızma kendine artık o 😊vallahi şu lohusa bilmem nesini attım gitti üstümden yeter gı çekemem ben böyle bünyem kaldırmıyor 😅😅😅
En güzeli yaa ne kadar o modda takilirsan o kadar o modda kalırsın. Biz kadınız biz anneyiz güçlüyüz ehheheeyty. 😂😂😅😅😅🥰 Maşallah sana da 🧿🧿🥰🥰🤗

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Elizanin sansina karlar icinde gelmek varmis biz bile sitrese girmiştik yollar acikcakmi diye endiselenmistik simdi dogdu 27 gun geçmiş 🥰
Pazartesi ilk aşkımız var 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Xa
En güzeli yaa ne kadar o modda takilirsan o kadar o modda kalırsın. Biz kadınız biz anneyiz güçlüyüz ehheheeyty. 😂😂😅😅😅🥰 Maşallah sana da 🧿🧿🥰🥰🤗
Cnm çekti bende kalkın makyaj yapım

Xa
Cnm çekti bende kalkın makyaj yapım

👏👏👏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi çok güzel yapmışsın benim tepem doluydu lohusalıkta hala çıkamadım bebek 2 buçuk aylık oldu kaynanam yarın gidiyor inşallah o şu kapıdan çıkar çıkmaz bitecek lohusalığım geri gelecek ama neye yinede 1 gün bile olmaması bin yıl gibi gelir bana kafa beyin koymadı 🤭🤭😁😁😁

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi çok güzel yapmışsın benim tepem doluydu lohusalıkta hala çıkamadım bebek 2 buçuk aylık oldu kaynanam yarın gidiyor inşallah o şu kapıdan çıkar çıkmaz bitecek lohusalığım geri gelecek ama neye yinede 1 gün bile olmaması bin yıl gibi gelir bana kafa beyin koymadı 🤭🤭😁😁😁
2.5 ay ne yapıyor kız kaynanan sizde 😅😅

Aynen öyle canım şu ölü toprağı üstümüzden atmak gerek 😅😅🥰🙏🙏

Oh iyi yapmissin canim tam yol ileri 🤣 benim oglan da mamayla buyudu sağlığı yerinde ise ne yedigi ictiginin bi onemi yok bak dogurdun karlar icinde guzel kizini keyfini cikar sar sarmala öp kokla kendini bu tür seylerle sıkma 🥰
Aynen öyle canım ilk oğlanda mama ile büyüdüğü için çok takıldım tekrar mamaya başlamak beni çok üzdü ama şükür onun toparlandığını görmek beni daha çok motive etti canı sağolsun ne yapalım 🥰🙏🙏

Helal sana kız valla kalk silkelen senin koskocaman bir ogluşunda var yeter artık kendine gel Elizan öp yerimize
Öperim kuzum sende öp prensesi 😘😘

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
2.5 ay ne yapıyor kız kaynanan sizde 😅😅

Aynen öyle canım ilk oğlanda mama ile büyüdüğü için çok takıldım tekrar mamaya başlamak beni çok üzdü ama şükür onun toparlandığını görmek beni daha çok motive etti canı sağolsun ne yapalım 🥰🙏🙏
Nurum sana baktım makyaj yaptım tayt giydim herife mesaj attım resim attım adam diyor sana böyle ne oldu afet olmuşun valla akşam hayati tehlike var 😂😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nurum sana baktım makyaj yaptım tayt giydim herife mesaj attım resim attım adam diyor sana böyle ne oldu afet olmuşun valla akşam hayati tehlike var 😂😂😂
Ahahha keyfinr bak o zaman 🤪🤪 bizim daha var herifle iyice kardeş olduk 😅😅 bir kendime geleyim kocaya da vakit kalacak inşallah 😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.