Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,223 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bak kızım dedim kendime😅 noluyor ne bu haller kalk at artık şu pijamaları çıkart üstünden kızın 8 günlük oldu bile artık tamam giyin güzelce hafif bir makyaj otur premsesler gibi kızın da kakası çişi eskine göre daha iyi biraz fazla yapmaya başladı demek karnı da doyuyor 🥰rahat ol mama yedirdik diye kızma kendine artık o 😊vallahi şu lohusa bilmem nesini attım gitti üstümden yeter gı çekemem ben böyle bünyem kaldırmıyor 😅😅😅
Çok iyi yapmışsın canım ne kadar erken toparlansak o kadar iyi 😊

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bak kızım dedim kendime😅 noluyor ne bu haller kalk at artık şu pijamaları çıkart üstünden kızın 8 günlük oldu bile artık tamam giyin güzelce hafif bir makyaj otur premsesler gibi kızın da kakası çişi eskine göre daha iyi biraz fazla yapmaya başladı demek karnı da doyuyor 🥰rahat ol mama yedirdik diye kızma kendine artık o 😊vallahi şu lohusa bilmem nesini attım gitti üstümden yeter gı çekemem ben böyle bünyem kaldırmıyor 😅😅😅
Cok tatli konusmussun yemin ederim ya koptum😂😂 afferim benim prensesime hah iste boyle nurum silkelen kendine gel😂😍 iyi ama 8 gunde toparladın ben 4 ay kendime gelememistim bravooo 👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥳🥳🥳🥳

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
2.5 ay ne yapıyor kız kaynanan sizde 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım şu ölü toprağı üstümüzden atmak gerek 😅😅🥰🙏🙏

Aynen öyle canım şu ölü toprağı üstümüzden atmak gerek 😅😅🥰🙏🙏
Aynen öyle canım ilk oğlanda mama ile büyüdüğü için çok takıldım tekrar mamaya başlamak beni çok üzdü ama şükür onun toparlandığını görmek beni daha çok motive etti canı sağolsun ne yapalım 🥰🙏🙏

Öperim kuzum sende öp prensesi 😘😘
2 buçk aydır bide doğumdan öncesi var bunun 3 4 aydır burda kafayı yedirir bi tip kalsında sorun değil eşimin annesi sonuçta ama huzur bozuyorsa gitsin vallahi görümcem le yaşıyorlar görümcem yurtdışında erasmus yapıyor gelene kadar başımıza kaldı aslında 1inde gelecekti gitti staj yapcam diye uzattı vallahi karalar bağladım yanlız kalmasın diye burda kalıyorda nasıl dua ettiysem gitsin diye evini su basmış allahım kalmasına fırsat vermeyecek bişey ver dedim gidiyor sonunda ama geri gelecek hallledipbude bşka şehirde gidip gelirim diyor bu kış günü gelmem de demiyor

...

Moderator
Mod
rank
Çok iyi yapmışsın canım.Bu arada ben halen pijamalala duruyom.24 gün oldu.🙈

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok iyi yapmışsın canım.Bu arada ben halen pijamalala duruyom.24 gün oldu.🙈
Niye kız ama rahat ya bende bir kaç güne dönerim pijama moduna😅😅

2 buçk aydır bide doğumdan öncesi var bunun 3 4 aydır burda kafayı yedirir bi tip kalsında sorun değil eşimin annesi sonuçta ama huzur bozuyorsa gitsin vallahi görümcem le yaşıyorlar görümcem yurtdışında erasmus yapıyor gelene kadar başımıza kaldı aslında 1inde gelecekti gitti staj yapcam diye uzattı vallahi karalar bağladım yanlız kalmasın diye burda kalıyorda nasıl dua ettiysem gitsin diye evini su basmış allahım kalmasına fırsat vermeyecek bişey ver dedim gidiyor sonunda ama geri gelecek hallledipbude bşka şehirde gidip gelirim diyor bu kış günü gelmem de demiyor
Ya eşinin annesi kabul kalsın da bana Çok geldi yani bir mecburiyet hastalık hali yoksa gerek yok sanki Allah sabır versin canım benim

Cok tatli konusmussun yemin ederim ya koptum😂😂 afferim benim prensesime hah iste boyle nurum silkelen kendine gel😂😍 iyi ama 8 gunde toparladın ben 4 ay kendime gelememistim bravooo 👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥳🥳🥳🥳
Ne yapayım kız deliririm heralde bir güne daha tahammülüm yoktu yine bazen ağrım oluyor sızım oluyor ama takmıyorum görmezden geliyorum 😅😅🥰🥰🥰

Ne yapayım kız deliririm heralde bir güne daha tahammülüm yoktu yine bazen ağrım oluyor sızım oluyor ama takmıyorum görmezden geliyorum 😅😅🥰🥰🥰
Çok iyi yapmışsın canım ne kadar erken toparlansak o kadar iyi 😊
Aynen öyle canım 🥰

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Niye kız ama rahat ya bende bir kaç güne dönerim pijama moduna😅😅

Ya eşinin annesi kabul kalsın da bana Çok geldi yani bir mecburiyet hastalık hali yoksa gerek yok sanki Allah sabır versin canım benim

Aynen öyle canım 🥰
Ya canım kolunu kırdı o yüzden kalsın dedik yollamadık ama burnumdan geldi yani

Aferin aşkım seni ve bebişine selamlar çok öpüyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar