Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,215 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dedim ki Doparlan Bıragma Kendini
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bizde çareler tükenmez canım 🤭😅😅😅🥰
KiZ Gecen hafta saçımı ucundan kesim dedim bebek ağlayınca birden makası bir vurdum belime kadar olan saçımı o hızla bir kestim mahvettim kuaför zor model verdi erkek modeli vermek zorunda kaldım zor toparlandi valla belime kadar olan sacim erkek modeline nasıl geldi bende anlamadım valla🤣🤣🤣şimdi erkek modeli saçım ama yakışıklı olmuşum haa🤣🤣🤪

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
KiZ Gecen hafta saçımı ucundan kesim dedim bebek ağlayınca birden makası bir vurdum belime kadar olan saçımı o hızla bir kestim mahvettim kuaför zor model verdi erkek modeli vermek zorunda kaldım zor toparlandi valla belime kadar olan sacim erkek modeline nasıl geldi bende anlamadım valla🤣🤣🤣şimdi erkek modeli saçım ama yakışıklı olmuşum haa🤣🤣🤪
Yakışıklı kadın seni 😅😅😅 oluyor öyle ufak kazalar kökü sende bacım boşver 😅😅

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bir hafta kocama gostermedim benim küçük oğlan başörtuyu bı açtı sacimdan eşim bı şaşırdı dedi naptın sen dedim yanlışlıkla oldu valla deyince Allah seni şaşırtmasın dedi🤪🤪🤣 yarın git kuaför e düzelt saçını dedi anca biraz toparlandı🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama niyetim vardı zaten erkek modeli vermeye cesaret edemiyorum hayallarimi gerçekleştirdim sonuçta benim küçük oğlan diyoki anne ben sana benziyomuşum 🤣ayy ne güldüm o sözünü duyunca 🤣🤣kuaforcu kızda dediki yakışıklı kadın olmuşsun ablam 🤣🤣

Ama niyetim vardı zaten erkek modeli vermeye cesaret edemiyorum hayallarimi gerçekleştirdim sonuçta benim küçük oğlan diyoki anne ben sana benziyomuşum 🤣ayy ne güldüm o sözünü duyunca 🤣🤣kuaforcu kızda dediki yakışıklı kadın olmuşsun ablam 🤣🤣

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bir hafta kocama gostermedim benim küçük oğlan başörtuyu bı açtı sacimdan eşim bı şaşırdı dedi naptın sen dedim yanlışlıkla oldu valla deyince Allah seni şaşırtmasın dedi🤪🤪🤣 yarın git kuaför e düzelt saçını dedi anca biraz toparlandı🤣🤣

Hahahaha😅😅 neyse rahat edersin kısa saç rahatlıktır ya bende kestirmek istiyorum en kısa zamansa 😅

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Hahahaha ay ne tatlısın yaaa😂😂😂😂😂

Bak kızım dedim kendime😅 noluyor ne bu haller kalk at artık şu pijamaları çıkart üstünden kızın 8 günlük oldu bile artık tamam giyin güzelce hafif bir makyaj otur premsesler gibi kızın da kakası çişi eskine göre daha iyi biraz fazla yapmaya başladı demek karnı da doyuyor 🥰rahat ol mama yedirdik diye kızma kendine artık o 😊vallahi şu lohusa bilmem nesini attım gitti üstümden yeter gı çekemem ben böyle bünyem kaldırmıyor 😅😅😅
Haha ne tatlısın aferim sana😂😍❤️

Tüm sayfalar yüklendi.