Dertleşelim mi kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde eliffffxx tarafından oluşturulan Dertleşelim mi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,083 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Dertleşelim mi kizlar
Konbuyu başlatan eliffffxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

eliffffxx

Kayıtlı Üye
rank
Senin adına çok üzüldüm.Rabbim bir daha sana bu üzüntüyü, hayal kırıklığını yaşatmasın.Umarım herşey yolunda gider.Geceleri bol bol dua et, gönlünden geçenler diline, bazen de göz yaşına karışsın.Rabbim dualarını karşılıksız bırakmaz emin ol.Selametle kal, hayırlı geceler...
Allah razı olsun cnm ya çok saol dulaarin için amin rabbim sizinde gönlümüzde ne varsa onu versin 🙏

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Deneyimli anne olmadığım için şunu yap bunu yap içer diyemiyorum 😂☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

☺️
Bütün karışımları yaptım içirdim nerdeyse bugünde doktora gittik daha iyiler ama küçük kızım ilaç içmede çok zorluk çıkarıyor boğazı iltihaplı birde diş çıkarıyor... sende inşallah bebişin olunca herşeyi tecrübe ediniceksin canım 💕

eliffffxx

Kayıtlı Üye
rank
İnlsh canım benim çok geçmiş olsun saanada çocukların hasta olması çok zor ya Allah kolaylık versin kimi görsem hep der çocuklar hasta olacağına biz ollaim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle ben elif 21 yaşındayım iki yilliik evliyim kizlar biz ilk zamanlar çocuk istemiyorduk daha sonra çocuk istemeye başladık cocuuk calismalarina başladık bir süre olmadı daha sonra kısacası eşimde sıkıntı varmış varikosel amaliyat oldu bir ay sonra hamile kaldım çok zor geçti üç aylıktı kalbi durdu kürtaj oldum ama çok yıkıldım ilkimdi ve o korku içimden gitmedi hicbirzaman aradan üç ay geçti tekrar hamile haldim kizlar herşey güzel gidiyordu tam dört aylıktı cinsiyetini öğrenmeye gittiğim gün kalbinin durduğunu öğrendik cinsiyetide erkekmis ben çok yıkıldım kizlar üst üste yani çok zor oldu toparlanmam doktor tedaviye başlattı klomen kullandım bu ayda adetim gelmeden test yaptım silik çizgi çıktı inanın çok zor seyler yaşadığım için bu defa sevinemiyorum bile öyle kizlar benim hikayem sizinki nasıl
Merhaba Canım Aramıza Hoşgeldin Kayıpların İçin Çok Üzüldüm Başın Sağolsun Rabbim Birdaha Yaşatmasın inşallah Olumlu Düşün Allah'ın İzniyle Herşey Güzel Olacak Ben Hülya 26 Yaşındayım ❤️ 1 Tane Oğlum var Ellerinden Öper teyzesi Bende ilk bebeğimi kaybettim 3 aylıktı Kalp Atışı Durmuştu Kürtajla Bebeğimi Aldılar 6 Ay Korun Dediler Klomen Ve Catlatma İğnesi İle İkizlerime Gebe Kaldım 5 Aylıkken Erken Doğum Riskim Başladı Hastanede Yattım Uzun Süre Durdurdular Maalesef Yine Olmadı 6 Buçuk Aylık Doğum Yaptim. 2 Tane Oğlum Oldu Birini Dogumdan 1 Hafta Sonra Kaybettim Çok Büyük Bir Acı Allah'ım Kimseye Yasatmasın Evlat Acısını Rabbim Diğer Oğlumu Bana Bağışladı İnanki Öyle Zordu ki 90 Gün küvezde kaldı Bize Dedikleri Burası Yoğun bakım heran herşey olabilir Umut asla bağlama Dedi Yaşamaz entubede kaldı benim oğlum Aylarca hergun ziyarete gittiğimde kalbi durdu kalbi delik nefes Alamıyor Makineye Bağlı Olarak Yaşıyor Dedi Tolere Edemiyor Bir Çok Şey bende artık umudumu kaybettim kendimi bıraktım allahdan Umit Kesilmez dedigim Anda Güzel Şeyler Oldu Sukur Oğluma Kavuştum Diğerini topraga verdim kendi Ellerimle 😪😪😪😪🥺🥺🥺 Daha Sonra Birçok Sorun Oldu Eşimle Bosandim Çok Şeyler Yaşadım Kimsenin Kaldirmayacagi Yani İmtihan Sınavdan Geçdim 🥺 Allah'ım sağlıi sıhatli evlat nasip etsin inşallah 🤲

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle ben elif 21 yaşındayım iki yilliik evliyim kizlar biz ilk zamanlar çocuk istemiyorduk daha sonra çocuk istemeye başladık cocuuk calismalarina başladık bir süre olmadı daha sonra kısacası eşimde sıkıntı varmış varikosel amaliyat oldu bir ay sonra hamile kaldım çok zor geçti üç aylıktı kalbi durdu kürtaj oldum ama çok yıkıldım ilkimdi ve o korku içimden gitmedi hicbirzaman aradan üç ay geçti tekrar hamile haldim kizlar herşey güzel gidiyordu tam dört aylıktı cinsiyetini öğrenmeye gittiğim gün kalbinin durduğunu öğrendik cinsiyetide erkekmis ben çok yıkıldım kizlar üst üste yani çok zor oldu toparlanmam doktor tedaviye başlattı klomen kullandım bu ayda adetim gelmeden test yaptım silik çizgi çıktı inanın çok zor seyler yaşadığım için bu defa sevinemiyorum bile öyle kizlar benim hikayem sizinki nasıl
Öncelikle başın sağolsun canm rabbim kimseyi evladiyla sinamasin bende doğum anına kadar hep kaybetme korkusuyla yaşadım çok zor inşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın🤲

Tüm sayfalar yüklendi.