Dertleşelim mi kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde eliffffxx tarafından oluşturulan Dertleşelim mi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,082 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Dertleşelim mi kizlar
Konbuyu başlatan eliffffxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım benim ya tesekkur ederim güzel dualarınız için inslh rabbimde size kalbinizdekileri verir ☺️

Sağol canım benim ya tesekkur ederim güzel dualarınız için inslh rabbimde size kalbinizdekileri verir ☺️

Canım benim kıyamam aynı acıları tatmisiz bende aynı şükür ediyorum canım her halimize şükür teşekkür ederim dualarım için rabbim sanada versin gonlundekini ☺️🙏

Canım benim kıyamam aynı acıları tatmisiz bende aynı şükür ediyorum canım her halimize şükür teşekkür ederim dualarım için rabbim sanada versin gonlundekini ☺️🙏

Amin canım sağol aynen sabır ediyorum sabrın sonu selamet artık ☺️

Canım öncelikle rabbim sabır versin hemen hemen aynı şeyler yasamiz çok üzüldüm gerçekten dediğin gibi evlat acısı çok zor bide senin üzerine bu kadra sorun yasaman boşanma falan daha zor rabbim gonlundekini versin canım çok üzüldüm ama hep dimdik ol sen tek başına da cocuklarina bakabilirsin inslh 🙏

Canım öncelikle rabbim sabır versin hemen hemen aynı şeyler yasamiz çok üzüldüm gerçekten dediğin gibi evlat acısı çok zor bide senin üzerine bu kadra sorun yasaman boşanma falan daha zor rabbim gonlundekini versin canım çok üzüldüm ama hep dimdik ol sen tek başına da cocuklarina bakabilirsin inslh 🙏

Amin canım çok sağol aynen çok kötü bir acı Allah düşmanıma bile vermesin 🙏
Amin kuzum 🤲🌹

eliffffxx

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun arkadaşların dediyine katılıyorum bikez iki kez öyle oldu diye hep öyle olacak diye bişey yox inşallah hayırlısıyla sizde bebek sahibi olursunuz. benim 2 ci bebeyimin kalbi durduktan 2 ay sonra hamile kaldım çok şükür 9 ayımıza geçtik bile evet bazı sorunlarım oldu şu an hastanede doktor gözetimindeyim ama inşallah sağ salim kucağıma alıcam 🤲umudunu kaybetme Allah büyüktür😊
Amin canım çok sağol rabbim sana bağışlasın evladını 🙏☺️

Tüm sayfalar yüklendi.