Dertleşelim mi kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde eliffffxx tarafından oluşturulan Dertleşelim mi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Dertleşelim mi kizlar
Konbuyu başlatan eliffffxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

eliffffxx

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canm inşallah busefer tam başa vurusun üzülme iyi düşün stres yapma anlıyorum seni doktorlar soylemedimi neden olur olmuyorki təhlil ver müayine ol kəndində sonra gebe kalirdin gebe kaldindada düzənli olarak doktora görün tez tez benim ablam 3 yilik evli onlarda çocuk istiyor esi varkasil iki ay olalı emelyat oldu kendidende sorun var müayine oluyor ablamda inşallah bu yıl size qucaniza bebek almak kısmet olur hamilik varsa sende konturele git doktor baksin
Öyle yapicam canm bende pıhtılaşma çıktı cnm genetik raporlarda yagrin kan vericem inls
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba cnm hoşgeldin aramıza, sana ilk tavsiyem stresten uzak dur kuzum, stresin gebelikteki yan etkisi çok çok büyük, silik çizgi çıktı diyorsun, Yanı eğer gebelik varsa çok etkiler,iyi düşün iyi olsun canm rabbim hayırlısıyla tamamını erdirip sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 güzel kardeşim,
Bende Emel 24 yaşındayım bir kızım bir oğlum var,ve 33+4 günlük hamileyim
Ya çok sağol cnm teşekkür ederim duaların için uzak durmaya çalışıyorum stresten rabbim sanada evlatlarını bağışlasın karnindakinide tez vakitte bir avazla kucağına almayı nasip etsin cnm ,☺️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle ben elif 21 yaşındayım iki yilliik evliyim kizlar biz ilk zamanlar çocuk istemiyorduk daha sonra çocuk istemeye başladık cocuuk calismalarina başladık bir süre olmadı daha sonra kısacası eşimde sıkıntı varmış varikosel amaliyat oldu bir ay sonra hamile kaldım çok zor geçti üç aylıktı kalbi durdu kürtaj oldum ama çok yıkıldım ilkimdi ve o korku içimden gitmedi hicbirzaman aradan üç ay geçti tekrar hamile haldim kizlar herşey güzel gidiyordu tam dört aylıktı cinsiyetini öğrenmeye gittiğim gün kalbinin durduğunu öğrendik cinsiyetide erkekmis ben çok yıkıldım kizlar üst üste yani çok zor oldu toparlanmam doktor tedaviye başlattı klomen kullandım bu ayda adetim gelmeden test yaptım silik çizgi çıktı inanın çok zor seyler yaşadığım için bu defa sevinemiyorum bile öyle kizlar benim hikayem sizinki nasıl
Başın sağolsun çok üzüldüm inşaAllah tekrarı olmaz yanılmıyorsam bu tür durumlarda bi genetik doktoruna gitmek gerekiyordu

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım kan uyuşmazlığı deil ikinci hamileliğim öyle olunca suni sancıyla doğum yaptırdılar bebegide araştırmaya götürdüler sonuçta bebekte bişey çıkmadı bende kan pihtilasmasi çıktı canm üç ay oldu kaybedelik bu ayda doktor klomen verdi iki gün öncede canm test yaptım silik çizgi çıktı adetim geçmedi daha
O kan pıhtısılasmasi için iğne veriliyor cnm doktoruna sor bi rabbim inşallah gönlündeki ni versin cnm

Öyle yapicam canm bende pıhtılaşma çıktı cnm genetik raporlarda yagrin kan vericem inls
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya çok sağol cnm teşekkür ederim duaların için uzak durmaya çalışıyorum stresten rabbim sanada evlatlarını bağışlasın karnindakinide tez vakitte bir avazla kucağına almayı nasip etsin cnm ,☺️
Amin canım inşallah 🤲 Allah razı olsun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle ben elif 21 yaşındayım iki yilliik evliyim kizlar biz ilk zamanlar çocuk istemiyorduk daha sonra çocuk istemeye başladık cocuuk calismalarina başladık bir süre olmadı daha sonra kısacası eşimde sıkıntı varmış varikosel amaliyat oldu bir ay sonra hamile kaldım çok zor geçti üç aylıktı kalbi durdu kürtaj oldum ama çok yıkıldım ilkimdi ve o korku içimden gitmedi hicbirzaman aradan üç ay geçti tekrar hamile haldim kizlar herşey güzel gidiyordu tam dört aylıktı cinsiyetini öğrenmeye gittiğim gün kalbinin durduğunu öğrendik cinsiyetide erkekmis ben çok yıkıldım kizlar üst üste yani çok zor oldu toparlanmam doktor tedaviye başlattı klomen kullandım bu ayda adetim gelmeden test yaptım silik çizgi çıktı inanın çok zor seyler yaşadığım için bu defa sevinemiyorum bile öyle kizlar benim hikayem sizinki nasıl
Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm 🙄 ama Rabbinden ümidini kesme ol der oluverir istemekten vazgeçme❤️bende ilk dogumumda bebeğimi kucağıma bile almadan kaybettim 😢 çok üzdüm kendimi çok yiprattim ama hep şükrettim istemekten vazgeçmedim rabbim bana iki evlat nasip etti darısı senin başına inşallah canm 🤲

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun arkadaşların dediyine katılıyorum bikez iki kez öyle oldu diye hep öyle olacak diye bişey yox inşallah hayırlısıyla sizde bebek sahibi olursunuz. benim 2 ci bebeyimin kalbi durduktan 2 ay sonra hamile kaldım çok şükür 9 ayımıza geçtik bile evet bazı sorunlarım oldu şu an hastanede doktor gözetimindeyim ama inşallah sağ salim kucağıma alıcam 🤲umudunu kaybetme Allah büyüktür😊

Tüm sayfalar yüklendi.