Dertleşelim yardımcı olur musunuz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kübra atlı tarafından oluşturulan Dertleşelim yardımcı olur musunuz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,189 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Dertleşelim yardımcı olur musunuz ?
Konbuyu başlatan Kübra atlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileğinmi ne kadarlık evlisin
Anlamıyorum bu aileleri niye herzaman huzur bozuyorlar ellerine ne geçiyor eşinle Bi oturup konuşmayı denesen seni anlamazmı bende senin eşinim niye bana öyle davranıyorsun sonuçta bizim bebeğimize hamileyim falan desen anlamıyorum bu adamları madem sorumluluklarını yerine getiremiyorlarsa niye evlenip insanları böyle üzüyorlar Rabbim yardımcın olsun canım Rabbim hidayet versin

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Olmuyor kuzum valla olmuyor yaa ne yapcam bilmiyorum eşim de insan olsa bunları yapmazzz
Herkesin derdi başka canım benimki de 25araliktan beri beni aramıyor onu Atina da bıraktım Türkiye döndüm diye hamile triplerinde ilk zamanlar çok üzülüyordum şimdi kendimi ve bebeğimi düşünüyorum sende umursama canım lütfen

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiç canını sıkma canım erkek tarafı genellikle yuva bozmak ve üstünlük sağlamak için uğraşır gelini emanet olarak değilde köle olarak görürler. Onların öyle dillerinin uzamasının tek sebebi eşin herşey onda bitiyor. Sen kendine ve bebeğine odaklan Rabbime bol bol dua et hamilelerin duaları Allah'ın izniyle kabul olur Allah'ın dan bulsunlar inşallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Kübra atlı

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık sınız
32
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buyur kuzum hayırdır derdin ne cnm

Babannesi ne alaka kuzum ya eşinle güzel bir şekilde konuşsan 🙏 lütfen 3 4 kişiler yüzünden yuvanizi bozmayın aranızı bozmayın sakın
Dinlemiyor beni hiç dinlemiyorr

Aynı evdemi kalıyorsunuz cnm her dakika yanında
Suanlik aynı evdeyiz kirada evim var eşim burda kalalım diyor bıktım

Tüm sayfalar yüklendi.