Dertleşelim yardımcı olur musunuz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kübra atlı tarafından oluşturulan Dertleşelim yardımcı olur musunuz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,190 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Dertleşelim yardımcı olur musunuz ?
Konbuyu başlatan Kübra atlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yani kendi sorunların bitti kocanın bitti kaynana görünce elti kayınpeder bitti bide babanne çıktı Allah'ım ya böyle olunca sinir oluyorum vallaha billaha Allah akıl fikir versin insanlara ya siz zamanında cekmissiniz geçirmiş siniz akillanip evlilerden uzak durucaginiza ne diye yapisiyorsunuz yakalarına salin su evli çiftleri ya ne yapsan yaranamazsin ya Allah sabır versin eşine akıl fikir versin inşallah bir an önce ben ne yapıyorum ya deyip aklını başına alır sana bebeğine odaklanır hindistan da pembe çete var kadınlardan oluşuyor kadın cinayeti tecavüz yada şiddet uygulayan erkekleri dövüyorlar bende öyle bı çete kurup su yeni evlilere karışan karı koca arasına girenleri dovesim var 🤣🤣🤣 huzur bırakmıyorlar insanda

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ya evliyim hamileyim eşim babaanesini görünce bana çok kötü davranıyor babaanesi sürekli bana kötü davranıyor cikmazdayim ne yapmaliyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya evliyim hamileyim eşim babaanesini görünce bana çok kötü davranıyor babaanesi sürekli bana kötü davranıyor cikmazdayim ne yapmaliyim
Aynı ortama girmemeye çalış ama eşinle de konuş üzüldüğünü söyle hayatı senle geçecek sonuçta eşisin babaannenin kabullenmesi lazım ama eşin de yanlış yapıyor önüne geçsin bu durumun

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Aynı ortama girmemeye çalış ama eşinle de konuş üzüldüğünü söyle hayatı senle geçecek sonuçta eşisin babaannenin kabullenmesi lazım ama eşin de yanlış yapıyor önüne geçsin bu durumun
Onun gibiler namaz kılar dua eder kuran okur buda hamile bir bayanı üzer Allahım ne kadar köyü

Kayınvalide görüm bitti babaanne hayret birşey sen kendini bebeğini strese koyma kayinvaliden yokmu canım o uyarmiyor mu hoş sana yapan gelinine ne yapmaz
Cnm sen nasılsın semram nasıl

Kayınvalide görüm bitti babaanne hayret birşey sen kendini bebeğini strese koyma kayinvaliden yokmu canım o uyarmiyor mu hoş sana yapan gelinine ne yapmaz

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Onun gibiler namaz kılar dua eder kuran okur buda hamile bir bayanı üzer Allahım ne kadar köyü

Göbeği iltihaplanmisti doktor yaktı o yüzden ancak bugün banyo yapabildim kuzumu rahatladı çok şükür ama çok uzun banyo yaptım sanırım hapsiriyir ben de idare eder canim daha iyiyim

Tüm sayfalar yüklendi.