Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,161 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hm benim kendi doktorum yok devlete gidiyorum her gittiğimde başka doktor oluyor en son 3 gün önce gittim muaneye 1 ay sonra detaylı ultrosona gir dedi bende sormadım bidaha nerden hangi bölümden randevu alacağımı
Canım ilk gittigin hastaneye sor detaylı ultrason yapıyorlqrmı diye eğer yoksa en yakın hastaneden perinatolojiye al. Tavsiyiem şimdiden al randevuyu diğer türlü kolay bulamazsın çünkü 🥰

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk gittigin hastaneye sor detaylı ultrason yapıyorlqrmı diye eğer yoksa en yakın hastaneden perinatolojiye al. Tavsiyiem şimdiden al randevuyu diğer türlü kolay bulamazsın

Canım ilk gittigin hastaneye sor detaylı ultrason yapıyorlqrmı diye eğer yoksa en yakın hastaneden perinatolojiye al. Tavsiyiem şimdiden al randevuyu diğer türlü kolay bulamazsın çünkü 🥰
Tm cnm sağol😊

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok soru soruyorum hakkınzı helal edin ama alerji derken ne çeşit bir alerji benim mesela mevsimlik alerjim onun dışında toza demire ve polene alerjim var bunun gibi alerjiden mi bahsediyor
Estağfurullah canım benim penisilin alerjisi domates salça ketçap a alerjim var bunları söyledim yazdı eğer sana da sorarsa mutlaka şöyle canım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur kuzum benim kendi doktorum değil perinatoloji baktığı için tek randevu alabildim kendi doktorum olsa böyle böyle derdi ne güzel 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elimde değil valla değişik duygular içindeyim rabbim hepimizin miniklerini sağ salim doğmasını nasip etsin 🤲🏻
Bende doktoruma gitmeden geç olmasın diye özelde telefondan aldım randevuyu orda kız söyledi tok gelin diye randevu ayarlayan 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.