Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,163 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Merhaba Annişler, ben yarın detayli ultrasona gireceğim bizden kan vs alıyorlar mı acaba yada aç tok farkediyor mu nasıl gitmem gerek.
Bilgim yok cnm Bn hiç girmedim ama ultrason olduğuna göre kan alınmaz brnce ve aç tok farketmez diye tahmin ediyorum? Ne güzel sen gitcen Bn daha randevu bile alamadım perinatoloji ye vermiyorlar yoğunmuş cumartesi arayıp deneyin dediler bekliyorum cumartesiyi

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Normal kontrole gider gibi git canım kahvaltını yap guzelce normal utrasona girer gibi giriyorsun sadece normalden biraz uzun suruyor daha detaylı bakıldığı ıcın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki bu detaylı ultrason la perinatoloji aynı şey mi çünkü bnm doktorum bendem perinatoloji ye gitmemi istedi eğer aynı şeyse bnmde bu bilgilere ihtiyacım var

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Peki bu detaylı ultrason la perinatoloji aynı şey mi çünkü bnm doktorum bendem perinatoloji ye gitmemi istedi eğer aynı şeyse bnmde bu bilgilere ihtiyacım var

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank

Detayliya perinatoloji bolumu bakiyor devlette ucrersiz herhangi bi kadin dogumcuya gidiyosun seni ginderiyo daha ince devlette kaydin girisin varsa kadin doguma gitmenede gerek yok direk oerinatolojiye git

Bilgim yok cnm Bn hiç girmedim ama ultrason olduğuna göre kan alınmaz brnce ve aç tok farketmez diye tahmin ediyorum? Ne güzel sen gitcen Bn daha randevu bile alamadım perinatoloji ye vermiyorlar yoğunmuş cumartesi arayıp deneyin dediler bekliyorum cumartesiyi
Oraya randevu olmuyor bizim.burda sabah 6 da fidiyoz kapida liste var adini yaziyon siran saat kactaysa giriyon mhrs ve 182 oraya randevu vermiyo

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aynı şey perinatoloji ve detaylı ultrason aynı şey peki sadece normal muayene mi Olcaz Bi ultrason çıktısı gibi bişey belge falan veriyorlar mı yada ne bileyim bebeğin ultrason fotosunu istesek verirler mi bu bebeğimin hiç ultrason fotosu yok umarım verirler

Aynı şey perinatoloji ve detaylı ultrason aynı şey peki sadece normal muayene mi Olcaz Bi ultrason çıktısı gibi bişey belge falan veriyorlar mı yada ne bileyim bebeğin ultrason fotosunu istesek verirler mi bu bebeğimin hiç ultrason fotosu yok umarım verirler

Doktorum dedi ama randevu al diye. Bi kağıt verdi bana perinatoloji yazıyordu üstünde bide doktor ismi vardı buraya randevu al 182 den dedi

Son düzenleme:

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
S

Doktorum dedi ama randevu al diye. Bi kağıt verdi bana perinatoloji yazıyordu üstünde bide doktor ismi vardı buraya randevu al 182 den dedi
enin sehrinde belki oluyordur bilemiyorum canim alabiliyosan al

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Veriyorlar canım detaylı ultrason kağıdı veriyor bide rapor veriyor detaylı ultrason da gördüğü herşey yazıyor

Doktor un dediği bölüm ve doktor ismini söyle al randevu için rahat olsun yemeğini ye karnını doyur sadece ultrason girmeden tuvalet e git idrar yap doktor soruyor idrar yap gel diye bide alerjin varmı akraba evliliği mi sigara alkol iciyormusun gibi sorunlar

Tüm sayfalar yüklendi.