Diş ağrıları doktor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Diş ağrıları doktor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,397 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrıları doktor
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yagmurnur

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Parol dış ağrısında ne kadar etkili bilemem çünkü başka bir ağrı kesici veriyor doktorlar ama o ilacı hamilelikte kullanmak yasak

Doğal tedavi olarak karanfil önerebilirim uyuşturuyor.
Tuzlu su ile gargara ve misvak kullanımı da bakterileri önlüyor kısa süreli rahatlama sağlar.

Geçmiş olsun
Hamilelikte 25 haftada diş doktoruna giden varmi ben çok kötü ağrım olduğu için geldim hem üst hem alt anastezi yapti geçici dolgu yaptı çürükleri alıp acaba anasteziden bebegimz bi zarar gelirmi
29 haftada gitmiştim izin kağıdı ile beraber kanal tedavisi yaptı ama hiç memnun kalmadım ağrılarım daha çok devam etti tuzlu su ile gargara ve kanatarak fırçalamayı önerdi diş etlerim alerji oldu daha kötü yaptı başka diş hekimine gittim geçen hafta 34 haftalıkken bir cihaz var röntgen kadar etkili olmasa da gebelere öyle ölçüm yapıyoruz dedi kanal tedavisi yaptı ve inanılmaz rahatladım yarın tekrar gidicem 2.kanal tedavisini yapacak ve hiç birşey hissetmiyorsunuz ama sizin erken sanırım biraz daha bekleseniz daha iyi gibi. Birde sakin tuzlu suyu fazla kullanmayın şimdi ki diş hekimim yasakladı bana hem alerji yaptı hemde gebe olduğum için tansiyondan yana sıkıntı olur sakın kullanma dedi

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
29 haftada gitmiştim izin kağıdı ile beraber kanal tedavisi yaptı ama hiç memnun kalmadım ağrılarım daha çok devam etti tuzlu su ile gargara ve kanatarak fırçalamayı önerdi diş etlerim alerji oldu daha kötü yaptı başka diş hekimine gittim geçen hafta 34 haftalıkken bir cihaz var röntgen kadar etkili olmasa da gebelere öyle ölçüm yapıyoruz dedi kanal tedavisi yaptı ve inanılmaz rahatladım yarın tekrar gidicem 2.kanal tedavisini yapacak ve hiç birşey hissetmiyorsunuz ama sizin erken sanırım biraz daha bekleseniz daha iyi gibi. Birde sakin tuzlu suyu fazla kullanmayın şimdi ki diş hekimim yasakladı bana hem alerji yaptı hemde gebe olduğum için tansiyondan yana sıkıntı olur sakın kullanma dedi
Yani nebileyim sonuçta doktorlarda hani bebeğe zarar verecek olsa yapmazlar bence rontgen falan cektirmedimde sadece uyuşturup çürüğü aldı bide geçici dolgu yapti okadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 16 haftalıkken çektirmiştim canım 3 4 doz anestezi uyguladı. Kendi doktorumun izniyle gitmiştim zaten. Daha sonra gittiğimde sordum 3 doz çok değil mi bebeğe zararı olmaz dimi diye bebeğe gitmiyor zaten o çürük diş daha zararlı bebek için dedi
Bencede ya yani sonucta kadın dogum uzmanimda bisey olmaz dedi diş hekimide yani kötü birsey olacak olsa o riski amazlar bile

Bende 16 haftalıkken çektirmiştim canım 3 4 doz anestezi uyguladı. Kendi doktorumun izniyle gitmiştim zaten. Daha sonra gittiğimde sordum 3 doz çok değil mi bebeğe zararı olmaz dimi diye bebeğe gitmiyor zaten o çürük diş daha zararlı bebek için dedi
Bencede ya yani sonucta kadın dogum uzmanimda bisey olmaz dedi diş hekimide yani kötü birsey olacak olsa o riski amazlar bile

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
22 +4 günlüğüm doktor yapmadı gönderdi geri şimdi işte gece rhaatsiz olduğum da fircaliyorum buz tutuyorum bir şekilde idare etmeye çalışıyorum

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Yani nebileyim sonuçta doktorlarda hani bebeğe zarar verecek olsa yapmazlar bence rontgen falan cektirmedimde sadece uyuşturup çürüğü aldı bide geçici dolgu yapti okadar

22 +4 günlüğüm doktor yapmadı gönderdi geri şimdi işte gece rhaatsiz olduğum da fircaliyorum buz tutuyorum bir şekilde idare etmeye çalışıyorum
Yai öylede hani sizde haklısınızda ama hani bebege bi zarari olucak olsa hiç o riski almazlar bence

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü çok erken canım haftan en azından 3.trimester a girmiş ol şimdilik ağrı kesici falan idare etmeye çalış inş geçer bir an önce aynısını yaşadığım için çok iyi biliyorum

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Benim kanal tedavim yerinden çıktı geri yerine oturttu hamilelikte işlem yapamam doğumdan sonra gel dedi yemek yerken dişim çıkıyor geri takıyorum 😂 senin doktorun nasıl yaptı anlamadım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar