Diş kaşıyıcısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Diş kaşıyıcısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,020 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Diş kaşıyıcısı
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Meme reddi yapmaz canım benim oğlum hala 4. Ayından beri yşypr onu ama emmeyi bşr kez bırakmadı. İçine elma, armut gibi meyveleri koy ağzına suyunu çekebileceği şeyler olsun mesela kayra armut ve elmayı sever onun içinde sma muz, çilek asla onun içinde yemez
Daha ek gıdaya başlamadık doktor önce tuzluyla başlayacaz o yüzden sonraki randevuya kadar bekle demişti ayy yaaa 1 saat önce dondurduğum sütümden verdim ilk dondurmasını çok sevdi 🥹 ağzına götürmek için bir heyecanlanışı var ki hep bunu bekliyordu sanki 🤣🤣 kaynanam görse bu çocuk aç derdi 🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Daha ek gıdaya başlamadık doktor önce tuzluyla başlayacaz o yüzden sonraki randevuya kadar bekle demişti ayy yaaa 1 saat önce dondurduğum sütümden verdim ilk dondurmasını çok sevdi 🥹 ağzına götürmek için bir heyecanlanışı var ki hep bunu bekliyordu sanki 🤣🤣 kaynanam görse bu çocuk aç derdi 🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Shahhahaha kaynanalar sanırım hep öyle 😂😂. Evet kuzum ilk meyve ile başlamak çok sıkıntı zaten bizde ilk 3 hafta safece çorba ve sebze yedik sonradan gğnde bir kere meyve yemeye başladık

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Shahhahaha kaynanalar sanırım hep öyle 😂😂. Evet kuzum ilk meyve ile başlamak çok sıkıntı zaten bizde ilk 3 hafta safece çorba ve sebze yedik sonradan gğnde bir kere meyve yemeye başladık
Evet ya dişlerinşn kaşındığını kabul etmiyordu bayram boyu emzirdim kızımı 🤣😍 ha çorbasına falan tuz katıyor muydun bir yerde duymuştum tuz bebeklerin böbreklerine zarar veriyormuş o yüzden her yemekleri tuzsuz olmalı diyordu doktor muydu hemşire miydi hatırlamıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet ya dişlerinşn kaşındığını kabul etmiyordu bayram boyu emzirdim kızımı 🤣😍 ha çorbasına falan tuz katıyor muydun bir yerde duymuştum tuz bebeklerin böbreklerine zarar veriyormuş o yüzden her yemekleri tuzsuz olmalı diyordu doktor muydu hemşire miydi hatırlamıyorum
Şahsen ilk başta katmıyordum ama sonradan baktım içmek istemiyor az az kattıım baharat ve tuzu şuan çokta severek yiyor her şeyi tuzlu yada tuzsuz

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen ilk başta katmıyordum ama sonradan baktım içmek istemiyor az az kattıım baharat ve tuzu şuan çokta severek yiyor her şeyi tuzlu yada tuzsuz
Hmm bunu bildiğim çok iyi oldu bıcırığıma su versem yüzünü ekşitiyor annem vay haline demişti 😃 yiyecekleri reddetmemeleri için azıcık tatlandırmak iyi olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hmm bunu bildiğim çok iyi oldu bıcırığıma su versem yüzünü ekşitiyor annem vay haline demişti 😃 yiyecekleri reddetmemeleri için azıcık tatlandırmak iyi olabilir
Yani canım bencede şahsen tamam ilk doğduklarında tat konusunda hemüz ağızları gelişmiyor ama sütleri bile ağzına tatlı gelirken yemeğin o kadar donuk olması bşr nevi reddetmelerine sebep pluyor diye düşünüyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende bayadir başladım iyi gidiyorduk çok kötü hasta oldu ciğerleri hep doldu hastalık sürecinde klozete gitmek istemedi aşırı halsizdi 🥴yine başa döndük ya ne zormuş tuvalet eğitimi 🙄
Çok geçmiş olsun Evet zor canım ya bizde bir haftadır başladık. İlk lazımlıkla başladım idare ederiz

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Evet zor canım ya bizde bir haftadır başladık. İlk lazımlıkla başladım idare ederiz
Bizimki tam söylemeye başlamıştı artık ama hasta oldu 🥴🥴canım klozete alistirsan daha iyi deilmi etrafımda kime soruyosam lazimlik tercih etmiyoruz dediler klozet kapağı aldım ona göre o şekilde kullanıyoruz bakalım sanırım uzun sürecek 🥴

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bizimki tam söylemeye başlamıştı artık ama hasta oldu 🥴🥴canım klozete alistirsan daha iyi deilmi etrafımda kime soruyosam lazimlik tercih etmiyoruz dediler klozet kapağı aldım ona göre o şekilde kullanıyoruz bakalım sanırım uzun sürecek 🥴
Bir daha ki denemede çabuk söyler canım inşallah 🙏 bende doktor arkadaşlarla konuştum onlar da lazımlık dediler hep öğrendiği zaman klozet ilk başta bazı bebeklerde travma oluyormuş büyük kocaman bir yer diye korku gelişiyormuş ona istinaden lazımlıkla başladım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar