Diş kaşıyıcısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Diş kaşıyıcısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,022 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Diş kaşıyıcısı
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar canlar sanırım kızımın dişleri kaşınıyor iki haftaya 5 aylık olacak ağzı salyalı ve eli hep ağzında birkaç gündür elini ağzına sokup gözlerimin içine baka baka ağlıyor çok huzursuz değil başka belirtiler de şimdilik yok ishal ateş falan ha ama başı komple değil de kafasının arkası çok sıcak ben havadan sanıyordum ama bayramda köydeydik hava da ev de serindi orda bile sıcaktı bu belirti mi bilmiyorum 😭 bir de iki gündür uykudan ağlayarak kalkıyor elini ağzına koyunca susuyor diş kaşıyıcısını hemen vermeli miyim yoksa daha erken mi çünkü üstüne +6 ay yazıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ha bir de eli kulağına sık götürüyor kbb doktoru kulağında sorun yok diş olabilir demişti

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben bunlardan aldım verdim benimki de 5 aylık, hem attığında yıkayıp geri vermesi de kolay

Ekli dosyalar

• IMG_4173.jpeg
    IMG_4173.jpeg
    224.6 KB · Görüntüleme: 56

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selamlar canlar sanırım kızımın dişleri kaşınıyor iki haftaya 5 aylık olacak ağzı salyalı ve eli hep ağzında birkaç gündür elini ağzına sokup gözlerimin içine baka baka ağlıyor çok huzursuz değil başka belirtiler de şimdilik yok ishal ateş falan ha ama başı komple değil de kafasının arkası çok sıcak ben havadan sanıyordum ama bayramda köydeydik hava da ev de serindi orda bile sıcaktı bu belirti mi bilmiyorum 😭 bir de iki gündür uykudan ağlayarak kalkıyor elini ağzına koyunca susuyor diş kaşıyıcısını hemen vermeli miyim yoksa daha erken mi çünkü üstüne +6 ay yazıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ha bir de eli kulağına sık götürüyor kbb doktoru kulağında sorun yok diş olabilir demişti
Bu belirtiler dişle alakalı canım diş kaşıyıcıyı dolapta biraz bekleyip soğuk verebilirsin problem olmaz bebeğinde rahat eder. Bu arada kaşıyıcı olarak içinde su dolu olanlardan kullanma patlama su kaçırma riski oluyor bazen dikkat etmek lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu belirtiler dişle alakalı canım diş kaşıyıcıyı dolapta biraz bekleyip soğuk verebilirsin problem olmaz bebeğinde rahat eder. Bu arada kaşıyıcı olarak içinde su dolu olanlardan kullanma patlama su kaçırma riski oluyor bazen dikkat etmek lazım
Katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar