Disari cikmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Disari cikmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,271 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Disari cikmak
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar, birsey sormak istiyorum. Esinizle haftada kac defa disari cikiyorsunuz?
Her gün 😂 düzenli çıkıp günde en az bir saat yürüyüş yapıyoruz zamanımızı hep birlikte geçiriyoruz iş dışında yeme içme işi de bana bağlı ne zaman cnm istese yada yapamazsam söylerim çıkarız eskiden çok fazla gezerdik son haftalarım diye uzun yolculuğa çıkamıyorum kısa mesafeli yerlere yine çıkıyoruz

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Biz hiç çıkmayız aslımda eşim gezmeyi sevmediği için biz pek öyle gezmeyiz bazen ben yalnız takılırım bazende cocuklarla zaten bu gezme meler yüzünden eşimle hep kavga ederim ben büyük bir kavga çıkarırca anca ozaman beni gezdirir onun dışında gezdirmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Heralde enson 5 yada 7 sene olmuştur cikali
Benim eşimde qezmeyi sewmezdi. Dedim ayak uydur qenclik qecice yaşlılık yasayabildqmz kadar baki. Bide uzman cawus coqu wakit qorewlendrme qidiyr anlatmak istediqmi anladı smdi o söyler sedosum yada qülüm hazırlan dışarı çıkalım diye. Kawqa yerine anlatmayı deneyin 🌸

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde qezmeyi sewmezdi. Dedim ayak uydur qenclik qecice yaşlılık yasayabildqmz kadar baki. Bide uzman cawus coqu wakit qorewlendrme qidiyr anlatmak istediqmi anladı smdi o söyler sedosum yada qülüm hazırlan dışarı çıkalım diye. Kawqa yerine anlatmayı deneyin 🌸
Ben kendimde biraz problemliyim, bu hastaliklar cok etkiledi beni. Eskiden asla boyle birisi degildim, resmen temizlik takintili birisi oldum ciktim.

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben esime hep konuşuyorum anlatıyorum olmuyor e bende gezmiyom zaten diyiyor işin içinden cikiyor yada arabamız yok diyiyor oda gerçi başka bir bahane ya arabasında olsa gezdirme 19 senie taş çatlasın 7 yada bilemedim 10 kere anca beraber biyerlere gitmisizdir mesala yazın esime diyiyordum ki bidondurma yemeye didek derim bana derki ben alırım eve getiririm evde yiyerim der bu huyundan cokkkk bıktım artik butur lu şu adamın huyunu düzeltemem Allah bana sabır versin oyuzden bende dayanamıyorum bisancam senden diyiyordum beni hiç düşünmüyor diyorum öyle kavga edersem götürüyor yoksa yok

Tüm sayfalar yüklendi.