Disari cikmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Disari cikmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,264 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Disari cikmak
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Oglum bile diyorki anne babam bizi hiç gezdiriyor herkezin babası gezdiriyor bizimki gezdiriyor diyiyor çocuk hep milet gezdik ce özeniyor bunu esime hep anlatiyorum ya gine aynı gine ayni cocu a o haline çok uzuluyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben esime hep konuşuyorum anlatıyorum olmuyor e bende gezmiyom zaten diyiyor işin içinden cikiyor yada arabamız yok diyiyor oda gerçi başka bir bahane ya arabasında olsa gezdirme 19 senie taş çatlasın 7 yada bilemedim 10 kere anca beraber biyerlere gitmisizdir mesala yazın esime diyiyordum ki bidondurma yemeye didek derim bana derki ben alırım eve getiririm evde yiyerim der bu huyundan cokkkk bıktım artik butur lu şu adamın huyunu düzeltemem Allah bana sabır versin oyuzden bende dayanamıyorum bisancam senden diyiyordum beni hiç düşünmüyor diyorum öyle kavga edersem götürüyor yoksa yok
Tek çıkmanı sorun ediyor mu yada akrabanla komşunla

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Oglum bile diyorki anne babam bizi hiç gezdiriyor herkezin babası gezdiriyor bizimki gezdiriyor diyiyor çocuk hep milet gezdik ce özeniyor bunu esime hep anlatiyorum ya gine aynı gine ayni cocu a o haline çok uzuluyorum
Yavrum ya cnm gözünde bırakma al oğlunu sen götür küçük bi sokak parkı olur farklı bi yer olur çocuk en azından rahat etsin

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Huy su degismiyor canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende çık cnm çok kalabalık olmayan yerlerde yürüyüşünü yap zaten bebek olunca çok çıkamazsın üstüne kış mevsimine giriyoruz havalarda soğuyacak eşinin işi oluyorsa sen çık sağlığın için ihmal etme
Kendi basimin caresine bakmam lazim herhalde canim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Huy su degismiyor canim

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi basimin caresine bakmam lazim herhalde canim
Valla hiç umrumda degil eşim isterse gelmesin nöbette olduğu gün BİLe takıyorum kulaklığımı çıkıp yürüyorum bazen ben yorgunum diyo sen otur gelme diyorum bakıyorum arkamda 😂

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim eşim de bi dönem öyleydi arkadaş çevresi vardı ve hepsi birbirinden beterdi bar pavyon içki ne desen vardı eşim normalde öyle bi, insan değildi nasıl ki Diyarbakıra taşındık onlarla tanıştı başladı işte hep ben oğlumla evdeydim 3 sene boyunca o giderdi ben ağlardım herkes gezerdi eşli biz oturdk ne gece vardı ne gündüz. Hep dua ettim rabbime dedim rabbim öyle bi yere ver ki bizi evden işe işten eve dönsün inşallah. Aaa rabbim nasip etti bak son 2 senedir çok şükür elhamdülillah bizle gezer evden işe işten eve hep tevekkül et Rabbime sığın o herşeyi görüyor ve biliyor. Bol bol aç evinde bakara suresini ayetel kutsi oku gelince inşallah düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.