Sorum var Doğum hazırlığı ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Doğum hazırlığı ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,403 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum hazırlığı ❤️
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aslında çok haklısın bende ne olur ne olmaz diye düşünüyorum belli mi olur ya şuan hamilesin değil mi doğum yok yani tek sancı var seninki normal mi canm yoksa sezeryan mi olcksn
Henüz belli değil kuzum, yarın kesin bisi dicek doktorum inşallah. Şuan sadece sancı var ama çok sık geliyor. Senin haftandayken herseyi yıkadım utuledim hazırladım, bir kaç parça eksiğim var sadece onları da alırsam tamamiz😊

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Henüz belli değil kuzum, yarın kesin bisi dicek doktorum inşallah. Şuan sadece sancı var ama çok sık geliyor. Senin haftandayken herseyi yıkadım utuledim hazırladım, bir kaç parça eksiğim var sadece onları da alırsam tamamiz😊
VAlla ya o zaman doğum yakin desne yarın bana da yaz canm güzel haberlerle gelirsin inşallah ❤️ bnm da tamam fazlasıyla var tek hazrlnp koyulacak cnm bnm ❤️ hadi hayırlısı olsun inşallah canım ❤️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar