Sorum var Doğum hazırlığı ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Doğum hazırlığı ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,481 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum hazırlığı ❤️
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hazırlığına basladinmi kuzum @ÖzLemce33
Evet yavaş yavaş canımsın ❤️ ya dünde yazdım da görmedin cnm göbeğim günden güne aşağı iniyor vAlla birde bn devlette doğum yapacağım ve hasta bezi bir tane mi veriyor acaba bn alcagim bir o eksik almak istiyorum da eczane de tekleme satılıyor mu tek paket mi cnm ?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet yavaş yavaş canımsın ❤️ ya dünde yazdım da görmedin cnm göbeğim günden güne aşağı iniyor vAlla birde bn devlette doğum yapacağım ve hasta bezi bir tane mi veriyor acaba bn alcagim bir o eksik almak istiyorum da eczane de tekleme satılıyor mu tek paket mi cnm ?
Göbeğin iner aşağı tabi kuzum son haftalardasin normal hastanede kaldığın sürece hasta bezi veriliyor zaten kuzum devlette evde kullanmak için al sana tavsiyem külotlu olanlardsn al

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Göbeğin iner aşağı tabi kuzum son haftalardasin normal hastanede kaldığın sürece hasta bezi veriliyor zaten kuzum devlette evde kullanmak için al sana tavsiyem külotlu olanlardsn al
Ondan alacağım canım benim zatn bnde bilemedim işte vAlla verilir mi verilmsz mi alayım diyorum lohusa takımım fln hepsi beyaz ne olur ne olmaz riske atmak istemiyorum çünkü 6 saate yakın zaten yatakta olacağım işte yine de alayım dedim vAlla teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️🥰 evet gün geçtikçe iniyor vAllaa

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ondan alacağım canım benim zatn bnde bilemedim işte vAlla verilir mi verilmsz mi alayım diyorum lohusa takımım fln hepsi beyaz ne olur ne olmaz riske atmak istemiyorum çünkü 6 saate yakın zaten yatakta olacağım işte yine de alayım dedim vAlla teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️🥰 evet gün geçtikçe iniyor vAllaa
Sendende Allah razı olsun canım benim
Aynen kuzum al sen gene

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sağol cnm benim hani3 4 satlyrsa öyle mi âlayim açık ysni yoksa paket mi canm sence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir o eksik onu da alsam tam olur
Zaten 8 li var kuzum en azı ondan alırsın yeter de artar sana

Eczaneye bak kuzum ben canped almıştım

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Eczaneye bak kuzum ben canped almıştım
Teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️ bir o kaldı onu da alırsam bitti eksik yok şükür bir de besigimiz yok nasıl edeceğiz bilmiyorum 3 tane vardı evler de kaldı çıkaramayz da 😢 alsak götürme nasıl olacak ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️ bir o kaldı onu da alırsam bitti eksik yok şükür bir de besigimiz yok nasıl edeceğiz bilmiyorum 3 tane vardı evler de kaldı çıkaramayz da 😢 alsak götürme nasıl olacak ya
Riva ederim kuzum sendende Allah razı olsun ❤️ ne demek
Keşke yakın olsaydın sana beşik verirdim valla kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ bizimde üç tane vardı ilk doğduğun ki ayrı yeniydi söktüm annmlrdydi o içerde kaldı ikinci komşunun durumu iyi dglde ona verdim onda da bayağı yattı oğlum büyüktü güzeldi 3 de park Beşikti oğlum hala yatyrdu oda kaldı 😢 vAlla nebileyim canım benim ya herşeyin hayırlısı olsun inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun tekrardan 🥰 alsak götürebilir miyiz ? diye düşünüyorm vAlla kız herşey çok karışık gerçekten gitsek bir dert gitmesek bir dert gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar