Sorum var Doğum hazırlığı ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Doğum hazırlığı ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,405 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum hazırlığı ❤️
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım yavas yavas hazırlanmaya basla ,elbıselerını yıka utule posetlere yerlestır tekrar tekra cıkarıp yıkamaya gerek yok bence ,hayatta ne olacagı bellı olmaz insallah zamanında gelir ama erken dogum falan olur dunyanın bınbır turlu hali var canım ,hazır dursun don haftalar zaten agrıdan ınsan bı iş yapamıyo saglıgla kavusursun inşallah bebegıne 🤗🥰
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ evet haklısın başladım geri bugün yavaş yavaş eksiğimiz yok suanlik şükür tek yıkanıp işte hazirlama var onu da Halletseysim benimkiler hazır onu da yarın çantama koyarım sonra bebeğinkiler inşallah ❤️ haklsn gerçekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum basimiz sag olsun bizi orda bekliyorlar meleklerimiz ben kendimi bu sekilde avutuyorum üzülme 🤲🙏
Bende öyle düşünüyorum bazen gerçekten melekti öyle de gitti😢 Allah'ım birdaha inşallah yaşatmaz canım benim evlat acısı bambaşka gerçekten ya 😢

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?
Bence hazırla canım ben ilk doğumda malum çok heyecanlıydım 7aylikken herşeyi hazırladım ikincisinde de 8aylikken hazırladım ne olur ne olmaz diye 🥰iyikide hazırladım kontrol amaçlı doktora gittim beni doğuma aldılar beebhin suyu kalmamış diye🥰bence hazırla bı kenarda dursun canım
Allah hayırlı ve kolay bı doğum nasip etsin sağ salim kucağına alırsın inşallah ❤️🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bence hazırla canım ben ilk doğumda malum çok heyecanlıydım 7aylikken herşeyi hazırladım ikincisinde de 8aylikken hazırladım ne olur ne olmaz diye 🥰iyikide hazırladım kontrol amaçlı doktora gittim beni doğuma aldılar beebhin suyu kalmamış diye🥰bence hazırla bı kenarda dursun canım
Allah hayırlı ve kolay bı doğum nasip etsin sağ salim kucağına alırsın inşallah ❤️🤲
VAllaa aa bende haftaya tam hazırlarım canım benim teşekkür ederim iyi ki hazırlamışsn bak ne güzel etmişsin ❤️ bnde kafama göre hazırlarım kaynnam vs eşim bilemez hangisi ney ney olduğunu 😂😂 sende çocuklarını sağ salim büyütürsn inşallah canım benim teşekkür ederim ❤️🥰🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ evet haklısın başladım geri bugün yavaş yavaş eksiğimiz yok suanlik şükür tek yıkanıp işte hazirlama var onu da Halletseysim benimkiler hazır onu da yarın çantama koyarım sonra bebeğinkiler inşallah ❤️ haklsn gerçekten

Bende öyle düşünüyorum bazen gerçekten melekti öyle de gitti😢 Allah'ım birdaha inşallah yaşatmaz canım benim evlat acısı bambaşka gerçekten ya 😢
Amin kuzum rabbim kimseyi evlâdı ile sinamasin rabbim evlatlarimizi bize bağışlasın 🤲🙏🥰

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Rıca ederım cnm benım cumlemızden razı olsun ,sagsaglım kavusursunuz ınsallah..🤲🤲🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?
Canım öncelikle rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bence son haftaya bırakma şimdiden başla dolabı varsa içini bi güzel yumoşlu suyla sil mis gibi koksun son haftalarda insan biraz tembel oluyor😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Canım öncelikle rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bence son haftaya bırakma şimdiden başla dolabı varsa içini bi güzel yumoşlu suyla sil mis gibi koksun son haftalarda insan biraz tembel oluyor😂😂
VAlla teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim canım biz depremden dolayı kaynimin yanına geldik evlerimiz hep gitti Buada yıkıyıp temzlyp mecbur çantalara koyacağım ama bn dayanamam sürekli yıkarım diyorum 😂😂 tembellik şimdiden başladı gbi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar