Sorum var Doğum kanalına girmemiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güler y tarafından oluşturulan Doğum kanalına girmemiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 951 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kanalına girmemiş
Konbuyu başlatan Güler y
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Güler y

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb sizlere sormam gereken bı konu var fikir ve tavsiyelerinize ihtiyacım var bugün 38 haftalık olduk doktor kontrolüne gittik bugün bebeğim baş aşağı duruyor ama sol tarafa yan duruyormuş doktor dedi ki eğer haftaya kdar doğum kanalina girmezse sezeryan alacaz sizce doğum kanalına girer mi lütfen bilgisi olan böyle bı durum yaşayan var mı bilgilendiriseniz sevinirim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar mrb sizlere sormam gereken bı konu var fikir ve tavsiyelerinize ihtiyacım var bugün 38 haftalık olduk doktor kontrolüne gittik bugün bebeğim baş aşağı duruyor ama sol tarafa yan duruyormuş doktor dedi ki eğer haftaya kdar doğum kanalina girmezse sezeryan alacaz sizce doğum kanalına girer mi lütfen bilgisi olan böyle bı durum yaşayan var mı bilgilendiriseniz sevinirim
Doktor sezaryan dese bile kabul etme belki haftaya girmeyecek ama ondan sonraki hafta gitecek 40 kadar bekleme süren var nasıl hemen haftaya kadar girmezse sezaryan diyorlar anlamıyorum ya 🤦🏻‍♀️

Güler y

Kayıtlı Üye
rank
Doktor sezaryan dese bile kabul etme belki haftaya girmeyecek ama ondan sonraki hafta gitecek 40 kadar bekleme süren var nasıl hemen haftaya kadar girmezse sezaryan diyorlar anlamıyorum ya 🤦🏻‍♀️
Evt maalesef direk böyle bişey dedi çok stres oldum çok canimi sıktı bu durum sezeryan olmak istemiyorum bende son haftaya kdar beklemeyi düşünüyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba stres yapma öncelikle canım sezeryan da bile artık 40 i bekletiyorlar canım benim sürekli kontrol altında ol belki tam doğum kanalına girer

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Herhangi bir sorun yoksa 41 e kadar bekletiyorlar normalde hemen sezeryan olma bence bekle elbette girecek gelecek vaktinde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evt maalesef direk böyle bişey dedi çok stres oldum çok canimi sıktı bu durum sezeryan olmak istemiyorum bende son haftaya kdar beklemeyi düşünüyorum
Aynen öyle bekle canım bebeği riske atacak bir faktör olursa o zaman sezaryans okey ama çocuk kanals girmemiş diye günü dolmadan alınmaz

Tüm sayfalar yüklendi.