Sorum var Doğum kanalına girmemiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güler y tarafından oluşturulan Doğum kanalına girmemiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 976 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kanalına girmemiş
Konbuyu başlatan Güler y
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb sizlere sormam gereken bı konu var fikir ve tavsiyelerinize ihtiyacım var bugün 38 haftalık olduk doktor kontrolüne gittik bugün bebeğim baş aşağı duruyor ama sol tarafa yan duruyormuş doktor dedi ki eğer haftaya kdar doğum kanalina girmezse sezeryan alacaz sizce doğum kanalına girer mi lütfen bilgisi olan böyle bı durum yaşayan var mı bilgilendiriseniz sevinirim
Bebeğin doğum kanalına inmesine yardımcı hareketler var bu süreçte onları yapmaya çalış işe yarar belki daha zaman var iner inşallah

Güler y

Kayıtlı Üye
rank
Insallah sağ salim d9gurursun rabbim nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim gitdim doktor bide devletin doktoruydu kadına sinir olmuştum
Amin amin in şa Allah

Neden canım öyle durmasının Allah korusun da bir zararı mı varmış sordun mu neden hemen sezeryana yöneltiyor bence de bekle daha zamanın var demek ki illa haftaya doğması gerekmiyor bebişin
Bebeğin hareketlerinde suyunda elhamdülillah hiçbir sorun yok gayet iyi ama işte ters diye beklemeye gerek yok haftaya sezeryan planlariz dedi bende hiç istemiyorm

Neden canım öyle durmasının Allah korusun da bir zararı mı varmış sordun mu neden hemen sezeryana yöneltiyor bence de bekle daha zamanın var demek ki illa haftaya doğması gerekmiyor bebişin
Bebeğin hareketlerinde suyunda elhamdülillah hiçbir sorun yok gayet iyi ama işte ters diye beklemeye gerek yok haftaya sezeryan planlariz dedi bende hiç istemiyorm
Girer canım sen bol bol yürüyüş yap birde arabada gezintiye çık ben en 3. Ye hamileyken 41 haftada doğdu abimle gezmeye gittik arabayla sarsıldım biraz sabah doğum yaptım 😊
Evt oyle yapıyorum bı iki gündür yürüyüşe başladım bakalım umarım benimki okdar uzun sürmez 😊

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin in şa Allah

Evt oyle yapıyorum bı iki gündür yürüyüşe başladım bakalım umarım benimki okdar uzun sürmez 😊
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb sizlere sormam gereken bı konu var fikir ve tavsiyelerinize ihtiyacım var bugün 38 haftalık olduk doktor kontrolüne gittik bugün bebeğim baş aşağı duruyor ama sol tarafa yan duruyormuş doktor dedi ki eğer haftaya kdar doğum kanalina girmezse sezeryan alacaz sizce doğum kanalına girer mi lütfen bilgisi olan böyle bı durum yaşayan var mı bilgilendiriseniz sevinirim
Benim kızımda öyleydi kafası sağ tarfda ayakları yukardaydi kafası sıkışmış donememisti doğum kanalına girmedi 42 haftaya kadar beklettiler sonunda acil sezeryana aldilardi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bazen son kadar bile dönmeyen bebekler var son haftaya kadar beklemeni öneririm

Tüm sayfalar yüklendi.